Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

1tıkla2kazan.com

1tıkla2kazan.com

World'de özel 1tıkla2kazan'dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile 25 TL'ye ek 5 TL, toplamda 30 TL Worldpuan hediye!

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından gerçekleşen kampanya katılımlarında 25 TL ‘ye ek 5 TL, toplamda 30 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak Worldpuan tutarı maksimum 30 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuan'lar 17 Mart 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 28 Mart 2016'dır. Kullanılmayan Worldpuan'lar 29 Mart 2016 itibari ile geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılan ek 5 TL puanlar 29 Mart 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir ve kullanılmayan puanlar 10 Nisan 2016 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 5 TL puan fırsatından yararlanamazlar. Yapı Kredi Bankası ve 1tıkla2kazan kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure