Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Altıncıcadde.com

Altıncıcadde.com

Yapı Kredi World'e özel altıncıcadde.com'dan yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından gerçekleşen katılımlarda 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL'ye ek 10 TL ile toplam 30 TL Worldpuan hediye!

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında Worldcard ile 16-30 Haziran 2017 tarihleri arasında altincicadde.com’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri işlemlere 20 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplamda 30 TLWorldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kazanılan Worldpuan'lar 6 Temmuz 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2017 ’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Temmuz 2017 itibari ile geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan ek puanlar 13 Temmuz 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 24 Temmuz 2017 olup, kullanılmayan puanlar 25 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanamı olmayacaktır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 10 TL puan fırsatından yararlanamazlar. Yapı Kredi Bankası ve altincicadde.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hemen Basvur 3D Secure