Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Altıncıcadde.com'da 30 TL Worldpuan!

Altıncıcadde.com'da 30 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Cüzdan'a özel 1-30 Eylül 2016 tarihleri arasında altıncicadde.com'dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri işlemlere 30 TL Worldpuan!

 

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

 

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında Worldcard ile 1-30 Eylül 2016tarihleri arasında altincicadde.com’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri işlemlere 20 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplamda 30 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kazanılan Worldpuan'lar 13 Ekim 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 24 Ekim 2016'dır. Kullanılmayan Worldpuan'lar 25 Ekim 2016'da geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan ek puanlar 27 Ekim 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek, 8 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanamı olmayacaktır.

 

Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir Yapı Kredi Bankası ve altincicadde.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hemen Basvur 3D Secure