Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Benetton'da 15 TL Worldpuan!

Benetton'da 15 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla Benetton’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL Worldpuan hediye! Üstelik 200 TL ve üzeri çocuk ürünü alışverişlerinde %15 indirim

 

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirmek ve kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Kampanya Koşulları

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 1-30 Eylül 2016 tarihleri arasında United Color of Benetton mağazalarından tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 150 TL ve üzeri işlemlerden 15 TL Worldpuan kazanılmaktadır. Üstelik 200 TL ve üzeri çocuk ürünü alışverişlerinde %15 indirim uygulanmaktadır. Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, Ticari kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için Kampanyalar alanındaki Bana Özel bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 27 Ekim 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 7 Kasım 2016 olup, kullanılmayan puanlar geri alınacaktır. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.

 

Yapı Kredi ve Benetton tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure