Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Bizim Toptan Satış Mağazaları

Bizim Toptan Satış Mağazaları

Yapı Kredi World'e özel 3 adet 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 75 TL, 3 adet 1000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 125 TL Worldpuan hediye!

Kampanya Koşulları

Yapı Kredi World ile 29 Eylül 2016 – 9 Kasım 2016 arasında Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan yapılan 3 adet 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 75 TL, 3 adet 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 125 TL Worldpuan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan kampanya süresince bir kez faydalanabilecek olup, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün, toptan şeker alışverişleri, iade işlemleri, banka kartları ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanyada kazanılan puanlar 17 Kasım 2016 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 28 Kasım 2016’dır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için BIZIM yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BIZIM yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea için 0,65 TL, Turkcell ve Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure