Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Bonvagon

Bonvagon

 

Yapı Kredi Cüzdan'a özel Bonvagon Mağazadan ve Bonvagon'dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları

 

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında bonvagon.com’dan ve Bonvagon Signature Store’dan 28 Eylül – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 30 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak max. Worldpuan tutarı 30 TL dir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için ‘’Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka,Anadolubank ve TEB Worldcard’lar dahildir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 24 Kasım 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 5 Aralık 2016’dır. Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamaması halinde puan kazanımı olmayacaktır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yapı Kredi ve Bonvagon tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure