Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

D-Smart

D-Smart

Yapı Kredi World`e özel D-Smart paketlerinde indirimler!

-Film - Dizi Paketi 35 TL yerine 32 TL
-Aile Spor Paketi 29 TL yerine 27 TL
-Aile Spor Paketi + İnternet (8 mbps’e kadar limitsiz internet, 50 GB AKN) 64 TL

 

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında Yapı Kredi Worldcard ile 31 Ocak 2017 tarihine kadar D-Smart‘tan alınacak Film - Dizi Paketi, Aile Spor Paketi ve Aile Spor Paketi + Limitsiz İnternet Paketleri`nde indirim fırsatları sunulacaktır. Yapı Kredi Worldcard müşterilerinin indirim fırsatlarından yararlanabilmesi için D-Smart aylık fatura ödemelerinin Worldcard üzerinden otomatik ödeme talimatı ile yapılması gerekmektedir. Bu koşulu sağlayan müşterilere sağlanacak indirimli paket fırsatları aşağıda sırasıyla sunulmuştur.

• Aylık 35 TL olan Film - Dizi Paket ücreti Worldcard müşterilerine özel olarak 32 TL olarak sunulacaktır. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Film -Dizi Paketi alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Mega paket kanalları, 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.
• Aylık 29 TL olan Aile Spor Paket ücreti Worldcard müşterilerine özel olarak 27 TL olarak sunulacaktır. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Aile Spor Paketi alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Film – Dizi paketi kanalları, 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.
• Aile Spor Paketi + İnternet (8 mbps kadar limitsiz internet, 50 GB AKN) Worldcard müşterilerine özel olarak 64 TL olarak sunulacaktır. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Aile Spor Paketi + Limitsiz İnternet alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Mega paket kanalları , 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.

Kampanya 24 ay abonelik taahhüdü verilen yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. Abonelik için dsmart.com.tr web sitesinden, 0850 266 00 00 numaralı D-Smart Çağrı Merkezi`den veya D-Smart bayilerinden başvuru yapılmalıdır. 40 TL D-Smart Aktivasyon Bedeli ve 36 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli, damga vergisi, 40 TL olan D-Smart (TV) iç kurulum bedeli, ilk ay kıst ücret ve varsa yalın erişim ücreti kampanya kapsamında hediyedir. Kampanya kapsamında verilen uydu alıcısı ve istenirse verilecek modemin mülkiyeti D-Smart’a aittir. Modem istendiğinde kullanım bedeli, kablolu modem 2 TL, kablosuz modem 4 TL, VDSL modem 7 TL olarak abonelik süresince faturaya yansıtılır. 24 aylık abonelik süresince otomatik ödeme talimatının iptal edilmesi ve/veya ödemenin Worldcard harici farklı bir şekilde yapılması durumunda sunulan faydalar geri alınır, abone o tarihte geçerli olan fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, hediye edilen ilk ay kıst ücreti, damga vergisi ve yalın erişim ücreti aboneye faturalanacaktır. Yapı Kredi ve D-Smart kampanya koşullarında, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Her bir Worldcard ile en fazla 3 yeni abonelik yapılabilir. Kampanyamız D-Smart stoklarındaki uydu alıcısı ile sınırlı olup, ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

 

Hemen Basvur 3D Secure