Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Dekorazon.com

Dekorazon.com

Yapı Kredi World'e özel tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL, 150 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL Worldpuan hediye!

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 4 -31 Ekim 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlere 25 TL, 150 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez ve en fazla 30 TL Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında yapılan ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kazanılan Worldpuan'lar 10 Kasım 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 21 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan'lar 22 Kasım 2016 tarihi itibariyle geri alınacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Business kartlar, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yapı Kredi ve dekorazon.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure