Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Derimod

Derimod

Derimod'da 299 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL hediye çeki. Üstelik Yapı Kredi World'e özel peşin fiyatına 9 taksit!

Kampanya Koşulları

1 Eylül – 31 Ekim 2016 tarihlerinde, Derimod mağazaları ve Derimod.com.tr’de tek seferde yapılan 299 TL ve üzeri alışverişler, bir sonraki alışverişte geçerli olmak kaydı ile 150 TL’lik hediye çeki kazandırır. Her faturada bir çek kazanılır. Hediye çeki kullanımı 449 TL üzeri tek faturadaki giysi alışverişlerinde geçerlidir. Hediye çeki çanta, ayakkabı, kemer ve cüzdan ürünlerinde geçerli değildir. Her faturada bir çek kullanılabilir. Hediye çekinin kullanım için geçerlilik süresi, çeke hak kazanıldığından itibaren 10 gündür. Hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde tekrar çek kazanılabilir. Hediye çeki başka bir kampanya ile birleştirilerek kullanılamaz. Taksit kampanyası 15 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure