Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Fiesta Latina Biletix Kampanyası

Fiesta Latina Biletix Kampanyası

Yapı Kredi World'e özel biletix.com'dan alınacak Fiesta Latina biletlerinde %15 indirim!

Kampanya Koşulları

BİLGİLENDİRME : FIESTA LATINA ETKİNLİK TARİHİ DEĞİŞTİRİLMİŞTİR!

30 Eylül 2017 tarihinde Life Park’ta gerçekleşmesi gereken  FIESTA LATINA etkinliği, öngörülen hava muhalefeti nedeniyle  18 Kasım 2017 tarihine ERTELENMİŞTİR.

Etkinlik  yeni tarihinde Life Park içerisinde yer alan kapalı camekan olan CAMBAHÇE içerisinde gerçekleşecektir. Biletinizi değiştirmeden yeni tarihte kullanabilirsiniz

Kampanya kapsamında 18 Kasım 2017 tarihine kadar Yapı Kredi Worldcard ile biletix.com’dan alınacak Fiesta Latina etkinliği bilet alımlarında %15 indirim uygulanacaktır. İndirim, 12 Aralık 2017 tarihinde bilet alımında kullanılan kredi kart ekstresinde görünebilecektir. Kampanya sadece Yapı Kredi kredi kartları için geçerlidir. Kampanya sadece biletix.com üzerinden alınacak Fiesta Latina etkinliği biletleri için geçerlidir. Biletix gişelerinden alınacak Fiesta Latina etkinliği biletleri kampanya kapsamı dışındadır. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 5 bilet satın alabilir. Biletlere www.biletix.com sitesinden ulaşılabilir. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi ve biletix kampanyada değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure