Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Genel Kampanyalar

Yapı Kredi Mastercard bireysel kredi kartları ile yurt dışı alışverişlerine ücretsiz havalimanı transferi fırsatı!

Yapı Kredi Mastercard bireysel kredi kartları ile 15 Ağustos - 31 Ekim 2017 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 250€/250$/875 TL ve üzeri harcamanızda İstanbul'da Secure Drive’ın özel havalimanı transferinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ve Vadaa modayı yarattı!

Yapı Kredi World'e özel giyim, ayakkabı, optik, saat ve kuyum alışverişlerinizde +2 taksit!

 

Vadaa'dan 50 TL Worldpuan hediye!

Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, eğitim ve kırtasiye sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapılan ilk 100 TL'lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan!

 

Kampanyaya katılmak için;

- Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin ve "Kampanyalar" alanındaki "Bana Özel" bölümünden "Katıl" butonuna tıklayın. Yapı Kredi Cüzdan hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

- KAZAN yazın, bir boşluk bırakın müşteri numaranızı 4454'e SMS ile gönderin.

 

Seçili internet siteleri için tıklayınız.

 

 

Yapı Kredi World Mastercard bireysel kredi kartları ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum havalimanlarındaki TAV Lounge’larda indirim!

31 Ekim 2017 tarihine kadar Yapı Kredi World Mastercard bireysel kredi kartınız ile indirimli fiyatlarla ücretsiz kablosuz internet, yerli-yabancı içecekler ve açık hava terasından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Platinum Visa ile Zorlu PSM’de La La Land in Concert performansını izleme ayrıcalığı!

6-7 Ekim 2017’de Zorlu PSM’deki La La Land in Concert performansını, etkinlik biletini herhangi bir Pazar günü World Platinum kartınızla alarak bir alt kategori fiyatı ödeme ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz. 6 Ekim’de Visa Platinum kategorisinden alınan biletlerde ise etkinliği en iyi kategoriden izleyebilir, etkinlik öncesi Visa'ya özel VIP alanda ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Opet Worldcard ile kazanmak alışkanlık yapar!

Her ay Opet istasyonlarından yapacağınız 100 TL ve üzeri yakıt alımlarınızda anında 5 TL, toplamda 25 TL Opet Puan kazanabilirsiniz.

 

Kart başvurusu için OPET yazın, T.C. kimlik numaranızı 4421'e gönderin.

Vadaa’lar çocuklarla buluşmaya devam ediyor!

Yapı Kredi ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle hazırlanan birbirinden sevimli Vadaa oyuncakları çocukları bekliyor. Yapı Kredi Yayınları mağazaları, dr.com.tr, KidZania National Store ve seçili Oleg Cassini mağazalarından satın alacağınız Vadaa oyuncaklarından elde edilen tüm gelir TEGV'e gidiyor.

 

Satın almak için tıklayınız.

 

World Platinum Visa ile ISG Lounge'da %50 indirimlisiniz!

30 Eylül 2017'ye kadar World Platinum Visa kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hat gidiş salonlarındaki ISG Lounge'lara giriş ödemelerinde %50 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Visa sahiplerine yurt dışında Boingo Wi-Fi hizmeti bedava!

Yapı Kredi World Visa ile yurt dışında yapacağınız 150 TL ve üzeri giyim, ayakkabı, aksesuar ve kozmetik harcamalarında yurt dışında geniş kapsama alanına sahip Boingo Wi-Fi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Visa World Platinum ile Pazar günü alınan Zorlu Performans Sanatları Merkezi biletlerinde bir üst kategori ayrıcalığı!

Her Pazar Visa World Platinum kartınızla Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki etkinlik biletlerini bir üst kategoriden aldığınızda bir alt kategori fiyatı ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Visa Platinum kategorisinden alınan biletlerde ise etkinlikleri en iyi kategoriden izleyebilir, etkinlik öncesi Visa'ya özel VIP alanda ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 

BKM Express ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Fast Track ve Lounge %50 İndirimli!

01.12.2016 – 30.09.2017 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya banka kartlarına BKM Express mobil uygulaması ile İç Hatlar ve Dış Hatlar terminallerinde Fast Track Hızlı Geçiş ve Lounge noktalarındaki QR kod ile geçiş satın alımında %50 indirim!

World Visa'dan size özel seyahat asistanı!

Yeni Visa Seyahat Uygulaması, yurt dışı seyahatleriniz için üç pratik özellik sunarak Visa kartınızı çok daha kolay kullanma fırsatı sunuyor:

-Güncel döviz kurlarını ve yerel hava durumunu görebilirsiniz.
-Yapmak istediğiniz harcamaların kendi para biriminizdeki karşılığını anında öğrenebilirsiniz.
-Nakte ihtiyacınız olduğunda size en yakın ATM'yi kolayca bulabilirsiniz.
-Detaylı bilgiye http://www.visa.com.tr/bireysel-kartlar/yurtdisina-seyahat-edenler/visa-seyahat-uygulamasi linkinden ulaşabilirsiniz.

BiTaksi'de BKM Express ile ilk yolculuğunuz 1 TL.

Worldcard veya TLcard kullanarak yapacağınız Bitaksi yolculuklarınız 1 TL!


BKM Express'e ücretsiz üye olmak için tıklayınız.

 

Eğitim Sektör Kampanyası

World'e özel eğitim harcamalarında +3 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı!

 

Otomotiv sektörü kampanyası

Yapı Kredi World'den otomotiv ve lastik sektöründe peşin fiyatına +2 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı!

Hemen Basvur 3D Secure