Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Genel Kampanyalar

Masterpass Starbucks Kampanyası

Yapı Kredi World Mastercard'ınızla Starbucks mobil uygulamasında Masterpass™ ile ilk yüklemenizde dilediğiniz Tall boy Kahve hediye!

Yurt dışı harcamalarında 30 TL Worldpuan kazanma fırsatı!

Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla 24 Nisan - 24 Mayıs 2017 tarihleri arasında yurt dışında yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. harcamaya 
30 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklayabilirsiniz. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Opet Worldcard ile kazanmak alışkanlık yapar!

Her ay Opet istasyonlarından yapacağınız 100 TL ve üzeri yakıt alımlarınızda anında 5 TL, toplamda 25 TL Opet Puan kazanabilirsiniz.

 

Kart başvurusu için OPET yazın, T.C. kimlik numaranızı 4421'e gönderin.

Otomatik ödeme talimatı ver, hem fatura takibinden kurtul hem de her fatura için 10 TL Worldpuan kazan!

11 Nisan – 10 Mayıs 2017 tarihleri arasında bireysel vadesiz mevduat hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL değerinde Worldpuan kazanabilirsiniz.

 

Üstelik kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı ile yaptığınız fatura ödemelerinde 2017 sonuna kadar masraf alınmaz.

 

Kampanyaya katılmak için TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470'e SMS ile gönderilmesi yeterlidir.

World Platinum Visa ile Michel Camilo & Tomatito konserinde Visa Platinum ayrıcalığı!

3 Mayıs 2017’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek Michel Camilo & Tomatito konseri biletlerini etkinlik tarihine kadar herhangi bir pazar günü Yapı Kredi World Platinum Visa kartınızla bir üst kategoriden aldığınızda bir alt kategori fiyatı ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Visa Platinum kategorisinden alınan biletlerde ise etkinliği en iyi kategoriden izleyebilir, etkinlik öncesi Visa’ya özel VIP ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Vergilerinizi Yapı Kredi kredi kartınızla ödeyin, özel fırsatlardan yararlanın!

Yapı Kredi kredi kartlarınız ile Yapı Kredi kanallarından yapacağınız vergi ödemelerinize 3 taksit ve sadece 1% işlem ücreti fırsatını kaçırmayın!

‘Dokunulmazlık Kimde?’ oyunu ile 50 TL Worldpuan kazanın!

TV8 Yan Ekran uygulamasında Vadaa ile Dokunulmazlık Oyunu Başlıyor!

 

TV8 yan ekran uygulamasından Survivor dokunulmazlık oyunu oynanırken her hafta doğru tahmini yapan ilk 10 kişiye 50 TL Worldpuan hediye!

Baharın tadını puanlarla çıkarın diye, Vadaa'dan
50 TL Worldpuan hediye!

Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, beyaz eşya, elektronik marketler, oyuncak ve kozmetik sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 100 TL'lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan!

 

Kampanyaya katılmak için;

- Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin ve "Kampanyalar" alanındaki "Bana Özel" bölümünden "Katıl" butonuna tıklayın. Yapı Kredi Cüzdan hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

- BAHAR yazın, bir boşluk bırakın müşteri numaranızı 4454'e SMS ile gönderin.

 

Seçili internet siteleri için tıklayınız.

World Visa ile Platinum Masa uygulamasından restoran harcamalarına özel fırsatlar!

Anlaşmalı restoranlarda Platinum Masa uygulamasından Yapı Kredi World Visa ile yapacağınız QR kod ödemelerinizde 8 Mayıs 2017 tarihine kadar her Pazartesi günü %50 indirim, 2 Mayıs 2017 tarihine kadar her Salı %25 indirim, 5 Mayıs 2017 tarihine kadar her Cuma tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri işleme 1 Cinemaximum sinema bileti ve 7 Mayıs 2017 tarihine kadar her Pazar saat 8:00-14:00 arasında %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Emlak ve Çevre Temizliği Vergisi Kampanyası

World'e özel Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde ücretsiz 3 taksit!

BKM Express'e özel Capital Dergi fırsatı!

BKM Express ile Capital Dergi aboneliklerinde %20 indirim!

 

BKM Express'e ücretsiz üye olmak için tıklayınız.

 

World Platinum Visa ile Bulgaristan Borovetz Kayak Merkezi'nde indirim ayrıcalığı!

World Platinum Visa ile Bulgaristan'daki Borovetz Kayak Merkezi'nde bulunan Festa Winter Palace Hotel & SPA ve Festa Chamkoria'da mevcut fiyatlar üzerinden %5 indirim, otel restoranları, barlardaki hesaplarda ve SPA merkezi uygulamalarında %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Vadaa’lar çocuklarla buluşmaya devam ediyor!

Yapı Kredi ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle hazırlanan birbirinden sevimli Vadaa oyuncakları çocukları bekliyor. Yapı Kredi Yayınları mağazaları, dr.com.tr, KidZania National Store ve seçili Oleg Cassini mağazalarından satın alacağınız Vadaa oyuncaklarından elde edilen tüm gelir TEGV'e gidiyor.

 

Satın almak için tıklayınız.

 

World Platinum Visa ile ISG Lounge'da %50 indirimlisiniz!

30 Haziran 2017'ye kadar World Platinum Visa kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hat gidiş salonlarındaki ISG Lounge'lara giriş ödemelerinde %50 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Visa World Platinum ile Pazar günü alınan Zorlu Performans Sanatları Merkezi biletlerinde bir üst kategori ayrıcalığı!

Her Pazar Visa World Platinum kartınızla Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki etkinlik biletlerini bir üst kategoriden aldığınızda bir alt kategori fiyatı ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Visa Platinum kategorisinden alınan biletlerde ise etkinlikleri en iyi kategoriden izleyebilir, etkinlik öncesi Visa'ya özel VIP alanda ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 

Ve Vadaa modayı yarattı!

World'e özel giyim, ayakkabı, optik, saat ve kuyum alışverişlerinizde +2 taksit!

World Visa'dan size özel seyahat asistanı!

Yeni Visa Seyahat Uygulaması, yurt dışı seyahatleriniz için üç pratik özellik sunarak Visa kartınızı çok daha kolay kullanma fırsatı sunuyor:

-Güncel döviz kurlarını ve yerel hava durumunu görebilirsiniz.
-Yapmak istediğiniz harcamaların kendi para biriminizdeki karşılığını anında öğrenebilirsiniz.
-Nakte ihtiyacınız olduğunda size en yakın ATM'yi kolayca bulabilirsiniz.
-Detaylı bilgiye http://www.visa.com.tr/bireysel-kartlar/yurtdisina-seyahat-edenler/visa-seyahat-uygulamasi linkinden ulaşabilirsiniz.

Eğitim Sektör Kampanyası

World'e özel eğitim harcamalarında +3 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı!

 

Otomotiv sektörü kampanyası

World'den otomotiv ve lastik sektöründe peşin fiyatına +3 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı!

Hemen Basvur 3D Secure