Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Genel Kampanyalar

Otomatik ödeme talimatı ver, hem fatura takibinden kurtul hem de her fatura için 10 TL Worldpuan kazan!

11 Şubat – 10 Mart 2017 tarihleri arasında bireysel vadesiz mevduat hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL değerinde Worldpuan kazanabilirsiniz.

 

Kampanyaya katılmak için TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470'e SMS ile gönderilmesi yeterlidir.

 

BKM Express'e özel Capital Dergi fırsatı!

BKM Express ile Capital Dergi aboneliklerinde %20 indirim!

 

BKM Express'e ücretsiz üye olmak için tıklayınız.

 

World Platinum Visa ile Bulgaristan Pamporovo Kayak Merkezi'nde Visa Platinum ayrıcalığı!

3 Ocak - 16 Nisan 2017 tarihleri arasında World Platinum Visa ile Bulgaristan'daki Pamporovo Kayak Merkezi'nde bulunan Orlovetz Hotel'de düşük sezonda %10, yüksek sezonda ise %12 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

World Platinum Visa ile West Side Story müzikalinde Visa Platinum Kategori ayrıcalığı!

1-4-11-18 Mart 2017'de Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek Broadway müzikali West Side Story biletlerini, etkinlik tarihine kadar herhangi bir pazar günü World Platinum Visa kartınızla bir üst kategoriden aldığınızda bir alt kategori fiyatı ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Visa Platinum kategorisinden alınan biletlerde ise etkinliği en iyi kategoriden izleyebilir, etkinlik öncesi Visa'ya özel VIP ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

World Platinum Visa ile Amadeus müzikalinde Visa Platinum Kategori ayrıcalığı!

24 Şubat 2017'de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek Amadeus müzikali biletlerini etkinlik tarihine kadar herhangi bir pazar günü World Platinum Visa kartınızla bir üst kategoriden aldığınızda bir alt kategori fiyatı ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Visa Platinum kategorisinden alınan biletlerde ise etkinliği en iyi kategoriden izleyebilir, etkinlik öncesi Visa’ya özel VIP ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

World Platinum Visa ile Bulgaristan'ın en büyük kayak merkezlerinde indirim ayrıcalığı!

World Platinum Visa ile Bulgaristan'daki Borovetz Kayak Merkezi'nde bulunan Festa Winter Palace Hotel & SPA ve Festa Chamkoria'da mevcut fiyatlar üzerinden %5 indirim, otel restoranları, barlardaki hesaplarda ve SPA merkezi uygulamalarında %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Vadaa’lar çocuklarla buluşmaya devam ediyor!

Yapı Kredi ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle hazırlanan birbirinden sevimli Vadaa oyuncakları çocukları bekliyor. Yapı Kredi Yayınları mağazaları, dr.com.tr, KidZania National Store ve seçili Oleg Cassini mağazalarından satın alacağınız Vadaa oyuncaklarından elde edilen tüm gelir TEGV'e gidiyor.

 

Satın almak için tıklayınız.

 

World Platinum Visa ile ISG Lounge'da %50 indirimlisiniz!

31 Mart 2017'ye kadar World Platinum Visa kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hat gidiş salonlarındaki ISG Lounge'lara giriş ödemelerinde %50 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Visa World Platinum ile Pazar günü alınan Zorlu Performans Sanatları Merkezi biletlerinde bir üst kategori ayrıcalığı!

Her Pazar Visa World Platinum kartınızla Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki etkinlik biletlerini bir üst kategoriden aldığınızda bir alt kategori fiyatı ödeme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Visa Platinum kategorisinden alınan biletlerde ise etkinlikleri en iyi kategoriden izleyebilir, etkinlik öncesi Visa'ya özel VIP alanda ağırlanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

 

Ve Vadaa modayı yarattı!

World'e özel giyim, ayakkabı, optik, saat ve kuyum alışverişlerinizde +2 taksit!

World Visa'dan size özel seyahat asistanı!

Yeni Visa Seyahat Uygulaması, yurt dışı seyahatleriniz için üç pratik özellik sunarak Visa kartınızı çok daha kolay kullanma fırsatı sunuyor:

-Güncel döviz kurlarını ve yerel hava durumunu görebilirsiniz.
-Yapmak istediğiniz harcamaların kendi para biriminizdeki karşılığını anında öğrenebilirsiniz.
-Nakte ihtiyacınız olduğunda size en yakın ATM'yi kolayca bulabilirsiniz.
-Detaylı bilgiye http://www.visa.com.tr/bireysel-kartlar/yurtdisina-seyahat-edenler/visa-seyahat-uygulamasi linkinden ulaşabilirsiniz.

Eğitim Sektör Kampanyası

World'e özel eğitim harcamalarında +3 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı!

 

Otomotiv sektörü kampanyası

World'den otomotiv ve lastik sektöründe peşin fiyatına +3 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı!

Hemen Basvur 3D Secure