Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Gusto

Gusto

Yapı Kredi World’e özel 7 taksit. Üstelik Gusto'dan %70'e varan indirim + kasada %20 indirim. Yapı Kredi Cüzdan'a özel Gusto'da yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları

Kampanya 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir. Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 01-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Gusto mağazalarından ve www.gustoeshop.com'dan tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 200 TL ve üzeri işlemlerde 20 TL Worldpuan kazanılmaktadır. Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, Ticari kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Puan kampanyasından bir müşteri en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 23 Mart 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 3 Nisan 2017’dir. Yapı Kredi ve Gusto tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure