Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Imaginarium'da %20 indirim ve 15 TL Worldpuan!

Imaginarium'da %20 indirim ve 15 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Cüzdan'a özel Imaginarium mağazalarından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim ve 15 TL Worldpuan!

 

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirmek ve kampanyaya katılmak için tıklayınız.

 

Kampanya Koşulları

Yapı Kredi Cüzdan'a özel Imaginarium mağazalarından tek seferde Yapı Kredi Worldcard ile yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden %20 indirim ve Yapı Kredi Cüzdan'a özel 15 TL Worldpuan! Yapı Kredi Cüzdan'a özel 15 Eylül- 15 Ekim 2016 tarihleri arasında Imaginarium mağazalarından tek seferde Yapı Kredi Worldcard ile yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden %20 İndirim ve Yapı Kredi Cüzdan’a özel 15 TL Worldpuan kazanılacaktır. Etiket fiyatı 150 Tl ve üzeri olan işlemler kasada alacakları %20 indirim sonrası ödüllendirilecektir. Ödüllendirme 120 Tl ve üzeri işlemler üzerinden yapılacaktır.Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, ticari kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için ‘’Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 27 Ekim 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 7 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan puanlar 8 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.

 

Yapı Kredi ve Imaginarium tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. Söz konusu indirim alışveriş anında kasa çalışanı tarafından yapılacaktır.

Hemen Basvur 3D Secure