Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Kozmetik alışverişlerinde 50 TL Worldpuan!

Yapı Kredi World’e özel tek seferde Kozmetik sektöründe yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınıza 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla 60 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları

Kampanyaya tarihi
Kampanya 1 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Çok katlı mağazalardan yapılacak kozmetik alışverişleri kampanya dahil değildir.

Kampanyaya dahil kartlar
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank Worldcard'lar dahildir, TEB ve Anadolubank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil harcamalar
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank Worldcard'lar ile Kozmetik  sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler dahildir.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin harcamalar dahildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar ve sadece kozmetik satışı yapan internet siteleri kampanyaya dahildir.
Tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL World Puan kazınalacaktır.

Kampanya katılım kanalları
Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya faydası
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan SMS ile katılırsa en fazla 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan ile katılırsa 10 TL Worldpuan daha kazanarak en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan peşin 250 TL ve üzeri alışverişten 50 TL ve Worldpuan kazanılacaktır. Yapı Kredi Cüzdan’dan katılım ile kazanılabilecek ek Worldpuan en fazla 10 TL değerindedir ve bir müşteri kampanyadan toplamda 1 kez ve en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir. Bir müşterinin hem Yapı Kredi bireysel kredi kartı hem de bireysel TLcard’ı varsa, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılım gerçekleştirdiğinde ve puan yükleme anında en az bir adet açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı varsa, Yapı Kredi bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirdiği işlemler için ek Worldpuan faydasından faydalanabilir. World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştiremezler.


Puan yükleme ve geri alım tarihleri
Bireysel kredi kartları ve TLcard için; SMS ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 12 Ocak 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya bireysel tlcardı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Ocak 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Ocak 2017'de geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan ek Worldpuan'lar 27 Ocak 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, ek Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Şubat 2017’dir. Kullanılmayan ek Worldpuan’lar 8 Şubat 2017'da geri alınacaktır.


SMS ile Katılım detayları
Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için “KOZMETIK” yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için “KOZMETIK” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.


SMS Maliyetleri
SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları
Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

Diğer Detaylar
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Hemen Basvur 3D Secure