Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Opet Worldcard ile lastik ve otomotiv servis sektöründe 50 TL yakıt puan!

Opet Worldcard ile lastik ve otomotiv servis sektöründe 50 TL yakıt puan!

26 Ekim – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi lastik ve otomotiv servis sektöründeki işyerlerinde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL yakıt puan hediye!

 

Kampanyaya katılmak için SERVİS yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile gönderebilirsiniz.

 

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirmek ve kampanyaya katılmak için tıklayınız.

 

Kampanya Koşulları

26 Ekim – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi lastik veya otomotiv servis sektöründeki işyerlerinde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri harcamalarda sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli 50 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyaya otomotiv servislerinde yapılan tüm bakım ve tamir işlemleri dahildir. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmak için Opet Worldcard sahiplerinin iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyaya SMS ile katılmak için Opet Worldcard sahiplerinin SERVİS yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard’ı ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir. Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahil olup, puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Kazanılan yakıt puanlar 9 Aralık 2016 tarihine kadar Opet Worldcard'lara yüklenecektir. Kampanyadan kazanılacak yakıt puanlar için son kullanım tarihi 29 Aralık’tır. Kullanılmayan yakıt puanlar 30 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard'ın kullanıma açık olması gerekmektedir.

 

Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

Hemen Basvur 3D Secure