Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Yapı Kredi Cüzdan'dan
19 Mayıs'a özel gıda marketi ve giyim sektörlerinde Perşembe'den Pazar'a
30 TL Wordpuan!

Yapı Kredi Cüzdan'dan <br/>19 Mayıs'a özel gıda marketi ve giyim sektörlerinde Perşembe'den Pazar'a <br/>30 TL Wordpuan!

Yapı Kredi Cüzdan’dan 19 Mayıs’a özel 18 - 21 Mayıs 2017 tarihleri  arasında gıda marketi ve giyim sektörlerinden tek seferde yapılacak ilk 100 TL’ye 5 TL, tek seferde yapılacak ikinci 100 TL'ye 10 TL,  tek seferde yapılacak üçüncü 100 TL'ye 15 TL, toplam 30 TL Worldpuan hediye!

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Kampanya Koşulları

Kampanya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nden yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android işletim sistemli cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için `Kampanyalar’ alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 25 Mayıs 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 5 Haziran 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 6 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve internet alışverişleri dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan ilk alışveriş kampanya dahilinde değerlendirilecektir. Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapmaları gerekmektedir. Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Hemen Basvur 3D Secure