Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Yapı Kredi World Mastercard bireysel kredi kartları ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum havalimanlarındaki TAV Lounge’larda indirim!

31 Ekim 2017 tarihine kadar Yapı Kredi World Mastercard bireysel kredi kartınız ile indirimli fiyatlarla ücretsiz kablosuz internet, yerli-yabancı içecekler ve açık hava terasından faydalanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya 31 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir. TAV Lounge giriş ücretinin Yapı Kredi World Mastercard ile ödenmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki TAV Lounge giriş ücretleri, İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar “primeclass” Lounge için 160 TL yerine 120 TL, Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hat Comfort Lounge için 100 TL yerine 40 TL, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dış Hatlar "primeclass" Lounge için 100 TL yerine 40 TL, Bodrum Havalimanı İç Hatlar "primeclass" Lounge ve Dış Hatlar Comfort Lounge için 100 TL yerine 40 TL’dir. Açık hava terası, İstanbul Atatürk Havalimanı ve Bodrum iç hatlar TAV Lounge’larda hizmet vermektedir. Giriş ücretine KDV dahildir. Kampanya, İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar “primeclass” Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hat Comfort Lounge, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dış Hatlar "primeclass" Lounge ve Bodrum Havalimanı İç Hatlar "primeclass" Lounge ve Dış Hatlar Comfort Lounge’da geçerlidir. Detaylı bilgi için: https://www.priceless.com/tr-tr/turkey/tav-primeclass-tu-tu/offer.html

Hemen Basvur 3D Secure