Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Yapı Kredi World Platinum Visa ile yurt dışı harcamalarında iTunes Hediye Kodu kazanma ayrıcalığı!

Yapı Kredi World Platinum Visa ile yurt dışı harcamalarında iTunes Hediye Kodu kazanma ayrıcalığı!

10 Ağustos – 15 Eylül 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi World Platinum Visa ile yurt dışında yapacağınız 3.000 TL ve üzeri harcamalarınıza Türkiye iTunes Store, App Store ve Apple Music üyeliğinde geçerli 75 TL iTunes hediye kodu kazanma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) tarafından düzenlenmektedir. Kampanya kapsamında 10 Ağustos 2017– 15 Eylül 2017 tarihleri (“Kampanya dönemi”) arasında Türkiye dışında Visa logolu Visa Banka ve Kredi Kartları (“VISA kartı”) ile Kampanya dönemi boyunca toplamda yapılan 3.000 TL ve üzeri alışverişlere Türkiye iTunes Store, App Store ve Apple Music üyeliğinde geçerli 75 TL değerinde hediye kodu verilecektir. Alışverişin, Türkiye dışında Visa kartı kabul eden işyerinde kartın fiziki olarak POS’ta kullanılarak yapılması gereklidir. Visa ticari kartlar ve Visa ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir. Elektronik ticaret ve MOTO ( posta ve telefon yolu ile alışveriş) işlemleri kampanyaya dahil değildir. Red olan, iptal edilen ve iade yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Türkiye’deki Duty free ve KKTC işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya yurtiçinden katılmak için “KOD” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir. Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “KOD” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilirsiniz. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlar için 0,65 TL, Vodafone için 0,4 TL’dir. Yurt dışında bağlanılan operatöre göre ek ücret uygulanabilir. Bir bankadan sahip olunan Visa Kartı kampanya dönemi boyunca bir defa ödüle hak kazanabilir. Bir müşteriye ait farklı kartların harcamaları toplanabilir. Hedef harcama tutarı bir müşterinin sahip olduğu tüm Yapı Kredi Visa Kredi kartları ile yapılabilir. 16 Ekim 2017 tarihine kadar, 75 TL değerindeki hediye kodları, SMS veya e-mail ile gönderilecektir. Kodların kullanım süresi yoktur. Kazanan kart sahipleri hediye kodunu saklamakla yükümlüdür; kaybolan, silinen mesajlardan Visa ya da banka sorumlu değildir. Visa, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediğinde kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutarlar. Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr ‘de yayınlanacaktır.

Kazanılan iTunes Kodu’nun kullanım koşullarını aşağıda görebilirsiniz:

-Bu iTunes Kodu yalnızca Türkiye iTunes Store'da geçerlidir. Bu kodu kullanabilmek için iTunes hesabının varlığı ile lisans ve kullanım koşullarının önceden kabulü gereklidir. Hesap açabilmek için 13 yaşından büyük olmak ve Türkiye'de bulunmak gerekmektedir. İçerik ve fiyatlandırma indirme anındaki kullanılabilirliğe tabidir. Bu kod paraya çevrilemez, iade edilemez, değiştirilemez veya herhangi başka bir ürünün ya da iTunes hediyesinin satın alınmasında kullanılamaz. Verilerin toplanması ve kullanımı aksi belirtilmedikçe Apple Müşteri Gizlilik Politikası’na tabidir, bkz. apple.com/legal/privacy/tr iTunes kayıp ve çalıntı yahut izinsiz kullanılan kodlardan kaynaklanan kayıp ve zarardan sorumlu değildir. Yasal haklarınız etkilenmez. Başkasına satılamaz. iTunes Kodları Apple Distribution International tarafından çıkarılır ve dağıtılır. Hüküm ve koşullara tabidir, bkz. apple.com/legal/iTunes/tr/terms.html. iTunes Store'dan satın alınan içerik yalnızca kanuna uygun kişisel kullanım amaçlıdır. © 2017 Apple Distribution International. Tüm hakları saklıdır. Kampanya 15 Eylül 2017 tarihinde sona ermiştir.

-Kazanan kart sahipleri hediye kodlarını kullanmak için aşağıdaki adımları izlemelidir:

1.iTunes Store'u açın.

2.Sayfayı aşağı kaydırın ve Kullan butonuna tıklayın.

3.16 haneli itunes kodunu girin.

 

Hemen Basvur 3D Secure