Worldcard

Worldcep & Hızlıcep

Worldcep ile Konuşmalar Uzasın

Alışveriş sliplerindeki Worldcep kodunuzu, Türkçe karakter kullanmayarak anne kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını aralarında birer boşluk bırakarak yazın. Ardından 4433'e kısa mesaj ile gönderin. 1 kısa mesajın bedeli 0,65 TL'dir.

Worldpuan'larımla Turkcell TL ya da dakika almak için ne yapmalıyım?

Alışveriş belgenizde (Slip) veya hesap özetlerinizde bulunan kampanya kodu ile geçerli Worldpuan bilginize bakın.

Worldcep Worldpuan'ımı ve kampanya kodumu nasıl öğrenebilirim?

9 haneli kampanya kodunuzu, anne kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını sırasıyla bir boşluk bırakarak 4433'e kısa mesajla gönderin.

Aynı gün içerisinde ön ödemeli hatlar için en fazla 12.000 Worldpuan, faturalı hatlar için 20.800 Worldpuan yüklenebilir.

Worldpuan'larımla başkası için de Turkcell TL ya da dakika alabilir miyim?

Turkcell TL ya da dakika almasını istediğiniz kişinin, kendi cep telefonuyla sizin kampanya kodunuzu, sizin anne kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını aynı şekilde 4433'e kısa mesajla göndermelisiniz. Worldcep ile Turkcell TL ya da dakika satın almak için gönderilecek olan her kısa mesaj 0,65 TL karşılığı size ücretlendirilir.

Turkcell TL ya da dakika yüklemek için en az kaç Worldpuan gereklidir?

Turkcell TL ya da dakika yüklemek için en az 400 Worldpuan gereklidir. *Worldcep'ten yararlanmak için, 15 Kasım 2003'ten itibaren birikmiş olan Worldpuan'larınızı kullanabilirsiniz. Bu Worldpuan'larınızı Hesap Özetinizde Worldcep başlığı altında bulabilirsiniz.

*1 Nisan 2010 tarihinden itibaren 2 TL/2.5 dakika konuşma süresi 400 Worldpuan, Play kart sahipleri tarafından ise 350 Worldpuan karşılığında alınabilecektir.

Biriken Worldpuan'larımın tamamını kullanmak zorunda mıyım?

Turkcell TL ya da dakika yüklerken Worldpuan'larınızın ister tamamını, ister bir kısmını kullanabilirsiniz. Bunun için yazılı mesaj gönderirken istediğiniz Worldpuan miktarını yazmanız yeterli!

Turkcell Faturalı hat kullanıyorsanız talebinizi takip eden ilk Turkcell fatura kesim tarihinizde, puanlarınızın karşılığı olan dakika hattınıza yüklenir ve toplam yükleme süresine ilişkin bilgi, yüklemenizin yapıldığı fatura döneminde faturanızda yer alır.

Hazır kart ya da Muhabbet Kart kullanıyorsanız talebinizin Yapı Kredi'ye ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içinde işleme alınır ve puanlarınızın karşılığı olan TL'leriniz cep telefonunuza yüklenir. TL'ler hattınıza yüklendiğinde ücretsiz kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.