Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Ayrıcalıkları

Worldcard, size isteklerinizi gerçekleştirme gücü veren sayısız öncelik ve fırsatlar sağlıyor.

Her şeyiyle size özel dünyaya hoşgeldiniz.

Worldcep ile Konuşmalar Uzasın

Worldcep kodunuzu, Türkçe karakter kullanmayarak anne kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını aralarında birer boşluk bırakarak yazın. Ardından 4433'e kısa mesaj ile gönderin. 1 kısa mesajın bedeli 0,65 TL'dir.

Worldpuan'larımla Turkcell TL ya da dakika almak için ne yapmalıyım?

Hesap özetlerinizde bulunan kampanya kodu ile geçerli Worldpuan bilginize bakın.

Worldcep Worldpuan'ımı ve kampanya kodumu nasıl öğrenebilirim?

9 haneli kampanya kodunuzu, anne kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını sırasıyla bir boşluk bırakarak 4433'e kısa mesajla gönderin.

Aynı gün içerisinde ön ödemeli hatlar için en fazla 12.000 Worldpuan, faturalı hatlar için 20.800 Worldpuan yüklenebilir.

Worldpuan'larımla başkası için de Turkcell TL ya da dakika alabilir miyim?

Turkcell TL ya da dakika almasını istediğiniz kişinin, kendi cep telefonuyla sizin kampanya kodunuzu, sizin anne kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını aynı şekilde 4433'e kısa mesajla göndermelisiniz. Worldcep ile Turkcell TL ya da dakika satın almak için gönderilecek olan her kısa mesaj 0,65 TL karşılığı size ücretlendirilir.

Turkcell TL ya da dakika yüklemek için en az kaç Worldpuan gereklidir?

Turkcell TL ya da dakika yüklemek için en az 400 Worldpuan gereklidir. *Worldcep'ten yararlanmak için, 15 Kasım 2003'ten itibaren birikmiş olan Worldpuan'larınızı kullanabilirsiniz. Bu Worldpuan'larınızı Hesap Özetinizde Worldcep başlığı altında bulabilirsiniz.

*1 Nisan 2010 tarihinden itibaren 2 TL/2.5 dakika konuşma süresi 400 Worldpuan, Play kart sahipleri tarafından ise 350 Worldpuan karşılığında alınabilecektir.

Biriken Worldpuan'larımın tamamını kullanmak zorunda mıyım?

Turkcell TL ya da dakika yüklerken Worldpuan'larınızın ister tamamını, ister bir kısmını kullanabilirsiniz. Bunun için yazılı mesaj gönderirken istediğiniz Worldpuan miktarını yazmanız yeterli!

Turkcell Faturalı hat kullanıyorsanız talebinizi takip eden ilk Turkcell fatura kesim tarihinizde, puanlarınızın karşılığı olan dakika hattınıza yüklenir ve toplam yükleme süresine ilişkin bilgi, yüklemenizin yapıldığı fatura döneminde faturanızda yer alır. Fatura kesim tarihinden en az 3 gün önce gönderilen kısa mesajlar ile kazanılan hediye dakikalar bir sonraki fatura döneminde yüklenecektir. Kazanılan hediye dakikalar Turkcell Faturalı aboneleri için 90 gün boyunca sadece ses aramalarında ve Turkcell yönüne yapılacak çağrılar için geçerlidir.

Hazır kart ya da Muhabbet Kart kullanıyorsanız talebinizin Yapı Kredi'ye ulaştığı tarihten itibaren 48 saat içinde işleme alınır ve puanlarınızın karşılığı olan TL'leriniz cep telefonunuza yüklenir. TL'ler hattınıza yüklendiğinde ücretsiz kısa mesajla bilgilendirilirsiniz. Kazanılan hediye TL'ler Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için yükleme tarihinden itibaren 90 gün boyunca her yöne yapılan arama ve mesajlaşmalarda geçerlidir. Kazanılan TL'ler data kullanımında da geçerli olup; kampanya kısa numaralarına yapılan kullanımda geçerli değildir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan TL ve dakikalar geçerliliğini yitirecektir.

Kazandığınız hediye TL'leri aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz:

  • Dakikası 0,4TL; atış periyodu 15 sn.
  • Var olan hediye TL'lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
  • Kalan TL'lerinizi öğrenmek için *123*90# 'ı arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan TL/dakika ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.
Kampanyaya ön ödemeli kurumsal hat aboneleri katılamamaktadır.
Bu hizmet Turkcell şebekesi kullanılmak suretiyle sunulmaktadır.

Worldpuan'larınız Akıllı Adım ile Daha Değerli

Yediğiniz yemek, okuduğunuz kitap, yaptığınız alışveriş... Günlük hayatınızdaki tüm harcamalar emekliliğinize katkı olsun.

Kazandığınız Worldpuan'larınızı çeşitli ayrıcalıklarla Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları'na aktarabilirsiniz.

Üstelik Akıllı Adım katkı paylarınızı Worldcard ile ödediğinizde Worldpuan kazanırsınız.

Kurallar için tıklayın.

(0212) 336 76 00
www.allianzyasamveemeklilik.com.tr

Worldpuan'lar ile Kart Ücreti Ödeme

Kredi Kartı yıllık üyelik ücretinizi Worldpuan'larınız ödüyor.

Worldpuan ile ödeme talimatı verin, kredi kartı yıllık üyelik ücretiniz birikmiş Worldpuan'larınız ya da Avanspuan'larınızla ödensin.

Ödeme talimatınızı,

  • Yapı Kredi şubesinden,
  • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan ve
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden verebilirsiniz.
Worldcard ile Sosyal Güvenlik Kurumu Primini Ödeme

Artık SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi Worldcard'ınızla Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden ya da Telefon Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizden Worldpuan kazanırsınız*.

Tüm Yapı Kredi kredi kartları ile SSK ve Bağkur'a ait Sosyal Güvenlik Kurumu prim ödemelerinizi artık daha rahat ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

4 Kasım 2013 tarihi itibariyle Yapı Kredi bireysel ve ticari, kredi ve banka kartına sahip kart hamilleri; şahıs veya firmalara ait taahkuk eden SGK ödemelerini SGK web sitesi üzerinden yapabileceklerdir. Bireysel ve ticari kredi kartları ile yapılacak her bir SGK ödemesi için %1 işlem ücreti yansıtılacaktır. Banka kartı ile yapılacak ödemelerde herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır.

SGK web sitesi üzerinden yapılacak tüm SGK ödemeleri sadece 3D Secure ile gerçekleştirileceğinden; kart hamillerinin 3D Secure Sistemi'ne kayıt olmaları gerekmektedir. Haftasonu ve iş saatleri dışında da ödeme yapılabilecektir.

*Kredi kartı hesabınızdan ödenen her bir Bağkur ve SSK primi için, kredi kartınıza işlem ücreti yansıtılacaktır. İşlem ücretini öğrenmek için tıklayınız.

Worldcard'ınız ile Taksitle EFT ve Havale

Worldcard'ınız ile İnternet Şubesi'nden veya Telefon Bankacılığı şifreniz ile 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan EFT ve Havale işlemlerinizi taksitle yapabilirsiniz. Hesabınızda para olmasa da kredi kartınızdan Taksitli EFT ve Havale ile ödemelerinizi yapabilir, para gönderebilirsiniz. Üstelik 9 aya özel %1,99 faiz oranı ile 5 - 9 ay taksitle geri ödeyebilirsiniz.

Her 1.000 TL için

Vade Faiz Oranı Taksit Tutarı Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
6 Ay 2,02% 178,9 TL 2,42% 29,09%
9 Ay 1,99% 123,3 TL 2,39% 28,66%

Taksitle EFT ve Havale işlemlerinizi İnternet Şubesi'nden hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.

World ile Toplu Ulaşım

Konya Ulaşım

Temassız Worldcard Demek Konya Toplu Ulaşımda Hızlı ve Kolay Seyahat Demek!

Konya Büyükşehir Belediyesi otobüs ve tramvayları ile yolculuk yapıyorsanız toplu ulaşım araçlarına temassız Worldcard'ınız ile binmeye başlayabilir ve alışverişten sonra ulaşımda da kolaylığın keyfini sürebilirsiniz.

Temassız Özellikli kredi kartı başvurunuzu Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne girerek Kart/Program/Özellik İşlemleri adımından veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden 1-4-3-1'i tuşlayarak, ya da TMS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek yapabilirsiniz.

Kartınızı ulaşım işlemlerinde temassız olarak kullanabilmeniz için PIN belirlemiş ve en az bir PIN'li işlem yapmış olmanız gerekir.

Yolculuğunuzda size kolaylık sağlayacak bu imkanı kaçırmayın!

Çanakkale Ulaşım

Çanakkale Toplu Ulaşımında Temassız Özellikli Worldcard'ınızı Kullanın, Seyahat Edin!

Çanakkale'de toplu ulaşım araçlarına temassız özellikli Worldcard'ınızı kullanarak binebilirsiniz. Temassız özellikli Worldcard'ınız ile alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi biterken, ulaşımda da kolaylığın keyfini sürersiniz!

Temassız özellikli kredi kartı başvurunuzu Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne girerek Kart/Program/Özellik İşlemleri adımından veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden 1-4-3-1'i tuşlayarak, ya da TMS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek yapabilirsiniz.

Kartınızı ulaşım işlemlerinde temassız olarak kullanabilmeniz için PIN belirlemiş ve en az bir PIN'li işlem yapmış olmanız gerekir.

Yolculuğunuzda size kolaylık sağlayacak bu imkanı kaçırmayın!

Worldcard ile TL Yükleme

Cep telefonuna TL yüklemek çok kolay!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat sahibiyseniz, TL yüklemek için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mağazalarına gitmenize gerek olmadan, İnternet Şubesi'nden anında ve kolayca hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

TL yükleme işlemlerinizi Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Mobil Şube ile hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.