Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

World Temassız Özellik

Worldcard'ın hayatınıza hız katacak yepyeni bir özelliği var: Temassız Özellik

Temassız Özellik ile 35 TL ve altı alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor, anında ve kolayca ödeme devri başlıyor. Üstelik 31 Aralık 2014 tarihine kadar kartınıza ücretsiz olarak Temassız Özellik tanımlatabilirsiniz.

Temassız Özellik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Temassız Özellik 35 TL ve altı tutardaki işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş yeni bir kart özelliğidir. Tüm kredi kartlarının üzerine yüklenebilecek bir özellik olan Temassız Özellik ile temassız alışverişin keyfini yaşamaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik kartınızın temassız özelliğini kullanarak World Üye İşyerleri'nde yaptığınız tüm işlemlerde 2 kat Worldpuan kazanırsınız.

Visa Paywave ve MasterCard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Özel okuyuculara yaklaştırılarak yapılacak temassız işlem 1 saniyeden kısa bir sürede kolayca tamamlanır.

Kartınızın şifresini doğru girerek yapacağınız ilk alışveriş sonrasında, temassız özelliği kullanmaya başlayabileceksiniz. Temassız işlemlerinizde kullanabileceğiniz toplam limit sahip olduğunuz her Temassız Özellik'li kart için 35 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağınız her şifreli alışveriş sonrası, temassız özellik limitiniz tekrar 35 TL olarak güncellenecektir.

Temassız özellikli ilk işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi görmek için tıklayınız.

Temassız Özellik Başvuru Kanalları
  • Tüm Yapı Kredi Şubeleri
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi
  • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı
  • SMS (TMS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek Temassız Özellik yükletebilirsiniz.)
Temassız Özellik Kullanım Ücretleri

Kartınıza 31 Aralık 2014 tarihine kadar ücretsiz olarak Temassız Özellik tanımlatabilirsiniz.

Temassız işlemlerden kazanılan puanlar bir sonraki ayın ilk haftası içinde kartlara yüklenecektir.