Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Harcama Ertele

Worldcard'ın "Harcama Ertele" fonksiyonu sayesinde, peşin ve taksitli alışverişlerinizi 1, 2 veya 3 ay erteleyebilirsiniz.

İşlemlerinizi erteleme talimatınızı İnternet Şubesi veya Kart İşlemlerim menüsü aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım koşulları

  • Peşin ve taksitli harcamalarınızı erteleme işleminizi Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde ya da Kart İşlemlerim menüsünde yer alan Harcama Ertele fonksiyonunu kullanarak 1, 2 veya 3 ay erteleme olarak gerçekleştirebilirsiniz. 
  • İnternet Şubesi ya da Kart İşlemlerim menüsü aracılığı ile iletilen erteleme talepleri dönem içinde yapılabilmektedir, Hesap Özetiniz kesildikten sonra iletilen erteleme talepleri gerçekleştirilememektedir. 
  • Daha önceden Harcama Taksitlendir veya Harcama Ertele talimatı verilmiş bir harcama için ikinci kez Harcama Ertele talimatı verilemez. 
  • Harcamanızı 1 ay ertelemeniz durumunda, harcamanız talimatınızı takip eden 2. Hesap Özetinize, 2 ay ertelemeniz durumunda talimatınızı takip eden 3. Hesap Özetinize, 3 ay ertelemeniz durumunda talimatınızı takip eden 4. Hesap Özetinize yansıyacaktır. Harcama Ertele talimatınız için alınacak faiz tutarı da harcamanızın yansıyacağı Hesap Özetinize yansıyacaktır. 
  • Seçeceğiniz harcamanızı 1, 2 veya 3 ay ertelemeniz durumunda, harcama tutarının %2,19 (KKDF ve BSMV dahil)'u oranında faiz uygulanacaktır. Faiz tutarı, talimat verilen gün itibariyle ertelenecek gün sayısı üzerinden hesaplanacaktır. Faiz oranına KKDF ve BSMV dahildir. 
  • Yasal düzenlemeler gereği Harcama Ertele özelliği telekomünikasyon, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki alımlarında geçerli değildir.
  • Kuyum sektöründe yapılan harcamalarda en fazla 4 taksit; elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında yapılan harcamalarda en fazla 6 taksit; taksite açık diğer sektörlerde en fazla 12 taksit yapılabilmektedir.
  • Harcama Ertele özelliği POS üzerinden gerçekleşen harcamalar için geçerlidir. 
  • Joker Vadaa özelliği ile harcama anında ek taksit alınan bir işlem için Harcama Ertele talimatı verilemez. 

Harcama Erteleme işlemlerinizi Kart İşlemlerim ile, hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.