Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Harcama Taksitlendir

Worldcard'ın "Harcama Taksitlendir" fonksiyonu sayesinde, peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilir ya da taksitli alışverişlerinize taksit ekleyebilirsiniz.

Peşin alışverişlerinizi taksitlendirme başvurunuzu, işlem anında cep telefonunuza gönderilen SMS ile ya da İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinize taksit ekletmek için İnternet Şubesi menüsünden yararlanabilirsiniz.

 • Peşin harcamanızı taksitlendirme işlemini, harcamanız sonrasında telefonunuza SMS gelen işlemleriniz için gün içinde SMS'i yanıtlayarak veya tüm işlemleriniz için Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde yer alan Harcama Taksitlendir fonksiyonu üzerinden yapabilirsiniz.
 • Taksitli harcamanızı ek taksit ile taksitlendirme işlemini Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde yer alan Harcama Taksitlendir fonksiyonu üzerinden yapabilirsiniz.
 • Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.
 • Taksitlendirme talep edilen her 100 TL ve üzeri peşin harcama için %1,69 (KKDF ve BSMV dahil), 100 TL altı peşin harcama için %2,19 (KKDF ve BSMV dahil) faiz oranı uygulanmaktadır. 
 • SMS ile iletilen taksitlendirme talepleri, harcamanın yapıldığı gün geçerlidir. Farklı günlerde iletilen taleplerde Harcama Taksitlendir işlemi yapılamamaktadır.
 • Taksitli harcamalarınıza Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden 1, 2 veya 3 taksit ekletebilirsiniz. Bir ek taksit için %0,73; 2 ek taksit için %1,45 ve 3 ek taksit için %2,19 faiz oranı uygulanmaktadır. Faiz oranlarına KKDF ve BSMV dahildir.
 • İnternet Şubesi aracılığı ile iletilen taksitlendirme talepleri dönem içinde yapılabilmektedir, Hesap Özeti kesildikten sonra iletilen taksitlendirme talepleri gerçekleştirilememektedir.
 • Daha önce Harcama Taksitlendir fonksiyonundan yararlanmış bir işlem için tekrar taksitlendirme yapılamaz.
 • Yasal düzenlemeler gereği Harcama Taksitlendir özelliği telekomünikasyon, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki alımlarında geçerli değildir. Taksit kısıtı olan sektörlere ait ürünlerin de satıldığı iş yerlerinden peşin yapılan harcamalar sonradan taksitlendirilememektedir.
 • Kuyum sektöründe yapılan harcamalarda en fazla 4 taksit; elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında yapılan harcamalarda en fazla 6 taksit; taksite açık diğer sektörlerde en fazla 12 taksit yapılabilmektedir.
 • Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir.
 • Harcama Taksitlendir özelliği POS üzerinden gerçekleşen harcamalar için geçerlidir.
 • Yapı Kredi, peşin harcamaların taksitlendirmesi işlemlerinde uygulanan faiz oranlarını dilediği zaman değiştirme yetkisine sahiptir.

Tüm kart işlemlerinizi Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.