Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Kampanyaları

Peşin harcamalarınızı ücretsiz taksitlendirebilirsiniz!

25 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında yapacağınız
100 TL-10.000 TL arasındaki harcamalarınızı ücretsiz olarak taksitlendirebilir, harcamalarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya kişiye özeldir. Kampanya kapsamında 25 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak
100 TL-10.000 TL arasındaki peşin harcamalar ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir. Peşin alışverişlerinizi, harcama anında cep telefonunuza gönderilen SMS’e dönüş yaparak taksitlendirebilirsiniz. Kampanya yalnızca SMS ile yapılan taksitlendirme işlemleri için geçerlidir. Taksitlendirme SMS’lerine harcamanın yapıldığı gün içinde dönüş yapılmalıdır. Farklı günlerde iletilen taleplerde Harcama Taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır. Hesap Özeti kesildikten sonra iletilen taksitlendirme talepleri gerçekleştirilememektedir. Daha önce Harcama Taksitlendir fonksiyonundan yararlanmış bir işlem için tekrar taksitlendirme yapılamaz. Yasal düzenlemeler gereği Harcama Taksitlendir özelliği kuyum, telekomünikasyon, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında geçerli değildir. Taksit kısıtı olan sektörlere ait ürünlerin de satıldığı iş yerlerinden peşin yapılan harcamalar sonradan taksitlendirilememektedir.Elektronik eşya alımlarında en fazla 3 taksit, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda en fazla 6 taksit, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde en fazla 9 taksit, taksite açık diğer sektörlerde en fazla 12 taksit yapılabilmektedir. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.