Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Kampanyaları

Temassız ödemelerinize size özel %25 indirim!

Temassız Never Aktif

31 Temmuz 2016 tarihine kadar, kartınızın temassız özelliğini kullanarak yaptığınız alışverişlerinizin %25'i kadar, toplamda 25 TL indirim kazanın!


Temassız özellik;
Alışverişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar.
Temassız alışveriş için temassız özellikli kredi kartını Temassız Özellikli Pos’a yaklaştırmak yeterlidir. Üstelik 50 TL’ye kadar olan alışverişlerde şifre girmeye gerek kalmaz. 50 TL ve üzeri temassız işlemlerde ise POS'tan şifre girmeniz gerekir.

Kampanya Koşulları

Kampanya 1 Temmuz - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak temassız alışverişlerde geçerlidir. Müşteri yaptığı alışverişlerden %25 indirim kazanacaktır. Kampanya, peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan ilk kez temassız işlem yapacak müşteriler yararlanacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerlidir ve bir müşteri kampanyadan toplamda en fazla 25 TL indirim kazanabilir. İndirim, müşterinin kullanıma açık olan kartının ekstresine yansıtılacaktır. Alışveriş iptali ve puan kullanılarak yapılan alışverişlerde puan kazanılamamaktadır. Yapı Kredi kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler 24 Ağustos 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.