Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Kampanyaları

World ile Beymen'de yeni sezon ayrıcalığı!

Beymen size özel!

World ile Beymen Club'da 01 – 31 Mart tarihleri arasında size özel İlkbahar/ Yaz sezon alışverişlerinde %20 indirim ve 4 taksit ayrıcalığını kaçırmayın!

Kampanya Koşulları

  • 01 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında kendisine kod iletilen seçili Yapı Kredi müşterilerine Beymen Club mağazaları ve beymenclub.com’dan yapacakları 2019 İlkbahar/ Yaz sezon alışverişlerinde %20 indirim uygulanacaktır.
  • İndirim ilk fiyatlar üzerinden geçerlidir. Her müşteri kendisine iletilen kod ile bir kez kampanyadan faydalanabilir. İndirim, kasada indirim kodunun belirtilmesi ile ödeme anında firma yetkilisi tarafından uygulanacaktır. www.beymenclub.com’da indirimin geçerli olabilmesi için sepet sayfasında indirim kuponu alanına indirim kodunun yazılması gerekmektedir. Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. Kampanya Firma’nın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Beymen Mağazacılık A.Ş. kampanya mekanizmasını değiştirme hakkını saklı tutar.