Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Araçta Ödeme ile 25 TL Opet Puan hediye!

Yapı Kredi Pay Araçta Ödeme ile 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına toplam 25 TL Opet Puan hediye!

 

Araçta Ödeme Nasıl Yapılır?

Plakanızı Kaydedin

  • Yapı Kredi Mobil’deki Kartlarım menüsünde bulunan “Yapı Kredi Pay” altındaki Araçta Ödeme menüsünden aracınızın plakasını kaydedin. Bu işlemi bir kez yapmanız yeterli.

 

Araçtan İnmeden Akaryakıtınızı Ödeyin

  • Akaryakıt dolumu başlamadan önce Yapı Kredi Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin.
  • Dolum başladığında ve bittiğinde cep telefonunuza bildirim gönderilecek, bildirimi almak için izin verdiğinize emin olun. Bildirim almadığınız durumda da işleme devam edebileceğinizi unutmayın.
  • Bildirime tıklayarak veya bildirim gelmedi ise, Yapı Kredi Mobil - Kartlarım menüsünde yer alan Yapı Kredi Pay - Araçta Ödeme’ye girerek veya Jet İşlemler menüsünden ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Ödemeyi tamamlamak için ödeme yapmak istediğiniz kredi ya da banka kartınızı seçerek, işleme onay vermeniz yeterlidir.

Kampanya Koşulları

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri Opet akaryakıt istasyonlarından 23 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Araçta Ödeme ile 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına toplam 25 TL Opet Puan hediye edilecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve 25 TL Opet Puan kazanabilir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ndeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Araçta Ödeme yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel banka kartları ile Opet istasyonlarından yapılabilir. Sunpetlerde kullanılamaz. Aynı gün içerisinde aynı üye işyerinden yapılacak işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan Opet Puan, 4 Ocak 2019 tarihinde müşterinin en az 1 adet açık bireysel kredi ya da bireysel banka kartı olması durumunda yüklenecektir. Kazanılan Opet Puanlar 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecektir. Opet Puanların son kullanım tarihi 15 Ocak 2019’dur. Kullanılmayan puanlar 16 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan Opet Puanlar World Üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.  Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Kampanyaya katılım şartı bulunmamaktadır. Ticari kredi kartları ve ticari banka kartları kampanyaya dahil değildir. Detaylar www.yapikredi.com.tr , www.opet.com.tr, www.worldcard.com.tr, www.tlcard.com.tr’dedir. Opet Puan kazanabilmek için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsünde yer alan Yapı Kredi Pay – Araçta Ödeme’ye girerek ya da JET işlemler menüsünden ödemenin yapılması gerekmektedir.

Hemen Basvur 3D Secure