Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Aytemiz Mobil'den yapılacak akaryakıt alımlarında %3 avantaj!

Aytemiz Mobil'den yapılacak akaryakıt alımlarında %3 avantaj!

20 Haziran - 20 Eylül 2018 tarihleri arasında Aytemiz mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak akaryakıt alımlarında Aytemiz’in EPDK’ya bildirdiği pompa fiyatları üzerinden %3 avantajlı alım!

 

BKM Express uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kampanya Koşulları

Kampanya dönemi boyunca Aytemiz mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak akaryakıt alımlarında Aytemiz’in EPDK’ya bildirdiği pompa fiyatları üzerinden %3 avantajlı alım yapılabilecektir. Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatlar, Aytemiz sadakat projeleri ile istasyon litre satış fiyatına uygulanacak %3 avantajlı fiyattan daha düşük ise müşteri faydası göz önünde bulundurularak istasyondaki fiyat geçerli olacaktır. Uygulanan güncel pompa fiyatlarına www.aytemiz.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Kampanyadan sadece Aytemiz mobil uygulaması ile yapılan akaryakıt alışverişleri için yararlanılabilir. LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Her Aytemiz Kart sahibi, kampanyadan günce sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanya kapsamındaki anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.  Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ve Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar. ampanyadan yararlanmak isteyenler Aytemiz mobil uygulaması üzerinden ”BKM Express ile Öde” seçeneğini seçtiğinde otomatik olarak indirimden yararlanacaklardır. Bu indirimden yararlanmak için başka herhangi bir seçim yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr, www.bkmexpress.com.tr web siteleri ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

 

Kampanyadan nasıl faydalanırım?

Aytemiz mobil uygulamasında Ödeme Sistemleri menüsüne girin. BKM Express ile Öde’yi seçin. Yüklenecek bakiye tutarını girin ve Bakiye Yükle butonuna dokunun. Açılan ekranda BKM Express’e giriş yapın. Ödeme yapmak istediğiniz kartı seçin. Bankadan gönderilen SMS onay kodunu girerek ödemenizi tamamlayın.

Hemen Basvur 3D Secure