Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

1 - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil ve World Mobil aracılığıyla Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile biletix.com'dan yapılacak peşin ya da taksitli alışverişler dahildir.
  • Kazanılan indirimler 5 Mart 2019 tarihinde kredi kartı ekstresine ya da banka kartınızın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak indirim tutarı müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı ya da banka kartı olması durumunda yansıtılacaktır.
  • QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulaması indirilmelidir.
  • Biletix.com’dan alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altında ya da World Mobil'de Pay menüsünün altında bulunan QR Kod ile Ödeme'yi seçerek QR okuyucunuzu açmanız yeterlidir.
Hemen Basvur 3D Secure