Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

1 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

Kampanya Koşulları

-Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

-Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile biletix.com'dan yapılacak peşin ya da taksitli alışverişler dahildir.

-Kazanılan indirimler 3 Nisan 2019 tarihinde kredi kartı ekstresine ya da banka kartınızın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır.

-Kampanya kapsamında kazanılacak indirim tutarı müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı ya da banka kartı olması durumunda yansıtılacaktır.

-QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.

-Biletix.com’dan alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için World Mobil'de Pay menüsünden veya Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altından QR Kod ile Ödemeyi seçerek QR okuyucunuzu açmanız yeterlidir.

Hemen Basvur 3D Secure