Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Lidyana.com'da 25 TL Worldpuan ve 40 TL indirim!

Lidyana.com'da 25 TL Worldpuan ve 40 TL indirim!

World'e özel lidyana.com'dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL anında indirim ve Yapı Kredi Cüzdan'a özel 25 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 3 taksit!

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 01 - 31 Ekim 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde anında 40 TL indirim ve Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılan katılımlara özel 25 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez indirim ve Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılımlarda yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez, toplamda 25 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan Worldpuan'lar 6 Kasım 2018 tarihinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 16 Kasım 2018 ‘dir.Kullanılmayan puanlar 17 Kasım 2018 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Business kartlar, Banka kartları, iptal, iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bendis, Biondina,Kozmetik, Güneş Gözlüğü, Saat, Teknoloji kategorileri kampanya haricindedir.

 

40 TL anında indirimden Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kazanılacak ek 25 TL puandan yararlanamazlar. Yapı Kredi ve lidyana.com kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar. Yapıkredi Worldcard sahiplerinin anında indirimden yararlanması için "WORLD40" kodunu alışveriş sepetindeki "indirim kuponu/hediye çeki" alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Kampanya kapıda ödemede siparişlerinde geçerli değildir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanamı olmayacaktır. Bu kampanya lidyana içerisindeki başka kampanya ve indirim çeki ile birleştirilemez Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure