Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Mobil Ödeme işlemlerinizde 25 TL Worldpuan!

1 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil ile tek seferde yapacağınız ilk 5 adet 25 TL ve üzeri Mobil Ödeme işleminize 10 TL sonraki 5 adet 25 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları

-1 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil ile tek seferde yapılacak ilk 5 adet 25 TL ve üzeri Mobil Ödeme işleminize 10 TL sonraki 5 adet 25 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan hediye edilecektir.

-Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL puan kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

-Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışverişler dahildir.

-Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmek için World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme'ye veya Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesine girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir.

-Kazanılan puanlar 3 Nisan 2019 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 14 Nisan 2019'dur

-Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.

-Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir. Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir. Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir. Kartınızı mobil ödemeye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil'e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.

Hemen Basvur 3D Secure