Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Opet Worldcard ile Arçelik veya Beko mağazalarında tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Opet Puan hediye!

Opet Worldcard ile Arçelik veya Beko mağazalarında tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Opet Puan hediye!

1 Haziran - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Opet Worldcard ile World Üye İşyeri olan Arçelik veya Beko mağazalarında tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde, World Üye İşyeri olan Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli 100 TL Opet Puan hediye!

 

Kampanyaya katılmak için;

- YAKIT yazın, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454'e gönderin.

- Ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin ve kampanyaya katılın.

Kampanya Koşulları

1 Haziran - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Opet Worldcard ile World Üye İşyeri olan Arçelik veya Beko mağazalarında tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde, World Üye İşyeri olan Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli 100 TL Opet Puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmaları ya da YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermeleri ve harcamalarını kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ndeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için ‘’Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyaya puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. www.arcelik.com.tr, www.beko.com.tr üzerinden yapılacak işlemler ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilecektir ve en fazla 100 TL Opet Puan kazanılabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 5 Temmuz 2018 tarihine kadar Opet Worldcard’lara Opet Puan olarak yüklenecektir. Opet Puan’lar için son kullanım tarihi 25 Temmuz 2018’dir. Kullanılmayan Opet Puan’lar 26 Temmuz 2018 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde kartın kullanıma açık olması gerekmektedir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen Opet Puan’lar geri alınacaktır. Yapı Kredi, Opet ve Arçelik kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Arçelik mağazaları için www.arcelik.com.tr adresinden, Beko mağazaları için www.beko.com.tr adresinden, kampanya koşulları için www.opet.com.tr ve www.worldcard.com.tr adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Hemen Basvur 3D Secure