Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Roman'da 50 TL Worldpuan!

Roman'da 50 TL Worldpuan!

19 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Roman mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL Worldpuan!

 

World Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan kampanyalar alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.

Kampanya Koşulları

World Mobil kampanyası kapsamında 19 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Roman mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 6 Mart 2019 tarihine kadar yüklenecektir. .Puanların son kullanım tarihi 17 Mart 2019'dir.Kullanılmayan puanlar 18 Mart 2019'da geri alınacaktır.Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.www.roman.com.tr'den gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil değildir.Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Roman tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Yazım hataları bağlayıcı değildir.World Üye İşyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure