Sizin İçin Buradayız

Kampanyalarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Yukko

Yukko

World’e özel yukko.com’dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, World Mobil katılımıyla toplam 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, World Mobil katılımıyla toplam 75 TL Worldpuan hediye!

Kampanya Koşulları

o Kampanya 05 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL - 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlere 25 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

o World Mobil uygulamasından kampanyaya katılan müşteriler 05 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL - 999 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL'ye ek 25 TL ile toplam 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 50 TL'ye ek olarak 25 TL, toplam 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.

o World Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. o Uygulama içerisindeki ilgili kampanya seçilerek HEMEN KATIL butonuna basılmalıdır.

o Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında World Mobil katılımıyla kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.

o Kampanya kapsamında kazanılan 10 Nisan 2019 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 21 Nisan 2019’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Nisan 2019 tarihi itibariyle geri alınacaktır.

o Banka kartları kampanyaya dahildir.

o İptal, İade Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

o Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

o Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir.

o Yapı Kredi müşterilerinin kampanyaya sms ile katılması durumunda kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 50 TL, sms yerine World Mobil üzerinden katılım yapması durumunda kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.

o Yapı Kredi Kredi Kartı ve Yapı Kredi Debit Kart sahiplerinin kampanya katılımı için YUKKO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e gönderilmesi gerekmektedir.

o Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YUKKO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454'e göndermesi gerekmektedir.

o Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YUKKO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635'e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

o Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

o Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

o SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

o Kuyum harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

o Fastpay/Compay ya da başka banka posundan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. o Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.

o Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hemen Basvur 3D Secure