Sizin İçin Buradayız

Kartlarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Diğer Yapı Kredi Kartları

adios

Bedavaya çok acayip seyahat ettiren kart

Seyahat etmeyi seviyorsanız, adios sizin için yaratılmış demektir. Kullandıkça size bedava uçak, gemi, otobüs bileti kazandıran, dilerseniz Avanspuan veren, alan vergisi bile ödetmeyen hatta bedavaya yediren, içiren, konaklatan; kısacası bedavaya çok acayip seyahat ettiren kart.

Detaylı bilgi için: www.adioskart.com.tr

adios Premium

Yapı Kredi'den çok özel seyahat ettiren kart

Yepyeni bir seyahat ve eğlence deneyimi sizi bekliyor. adios Premium'la tüm seyahatlerinizde, sosyal hayatınızda ve alışverişlerde herkesten daha ayrıcalıklı ve öncelikli hissedeceksiniz. adios Premium'la, Worldpuan'larınızı kullanarak seyahat edecek, tatilinizi hem planlarken hem de yaşarken ihtiyaç duyacağınız her türlü detay ve özel seyahat hizmetleriyle tanışacaksınız. Tüm dünyadaki otel ve restoranlarda size özel ekstra indirimlerle ağırlanacak, yurt dışındaki alışverişlerinizde taksit ve daha fazla Worldpuan ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Detaylı bilgi için: www.adiospremium.com.tr

Crystal

Pahada ağır şeyleri almanın en hafif yolu!

Crystal sahibiyseniz dünyanın her yerinde, her zaman özel ilgi ve alaka görürsünüz.
Geniş concierge hizmetlerinden seyahat ayrıcalıklarına, ek hizmetlerden sigortalara kadar hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklara sahip olursunuz.

Başka hiçbir kartta bulamayacağınız benzersiz özellikler, hayatınızın her anını doyasıya yaşamanız için Crystal'da sizi bekliyor...

Detaylı bilgi için: www.crystalkart.com.tr

Play

Gençlere torpil yapan kart

"Gencim, güzelim, gezerim, eğlenirim" diyorsanız, Play kesinlikle senin kartın. Bu kartla, festival ve gece kulüplerinde sana özel ayrıcalıklar ve en sevdiğin markalarda fazla fazla puan kazanabilirsin. Ayrıca yaptığın her alışverişte puan da kazanırsın.

Detaylı bilgi için: www.playkart.com.tr

taksitçi

Taksiti seven kart, taksitçi!

taksitçi ile yurt içinde ve yurt dışında taksit yapılabilen sektörlerde; belirli bir işlem taksitlendirme işlem faizi karşılığında 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 taksitle yapabilir, üstelik taksit yapılabilen World Üye İşyerleri'nde yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde ise toplam taksit sayısı kuyum sektöründe dört ayı, beyaz eşya, mobilya, eğitim ve öğretim sektörlerinde on iki ayı, diğer sektörlerde dokuz ayı geçmeyecek şekilde ek 1,2 ya da 3 taksitle ek taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: www.taksitcikart.com.tr

TLcard

TLcard: Paranın kart hali!

TLcard'ınız, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonları ve daha bir çok işyerinde para yerine geçer. TLcard'ınız ile yurt içinde ve yurt dışında VISA ya da Maestro amblemini gördüğünüz tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir ve tüm dünyada VISA/Plus ya da Maestro/Cirrus amblemli ATM'lerden günün her saati para çekebilirsiniz. TLcard'ınızı internette 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken de kullanabilirsiniz. TLcard'ınızla yaptığınız alışverişin tutarı,TLcard'ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın bakiyesinden düşer. Ayrıca TLcard'ınız ile World Üye İşyerleri'nden yaptığınız alışverişlerden puan kazanırsınız.

Detaylı bilgi için: www.tlcard.com.tr