Sizin İçin Buradayız

Kartlarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Fenerbahçe Worldcard

Fenerbahçeliler'e Özel Fenerbahçe Worldcard

Fenerbahçe Worldcard'ınız, hem Fenerbahçe Worldcard Programı'nın sunduğu imkan ve ayrıcalıklardan hem de 200.000'i aşkın World Üye İşyeri'nde Worldtaksit ve Worldpuan gibi World dünyasının sınırsız hizmetlerinden doyasıya yararlanmanızı sağlar.

Fenerbahçe Worldcard'ınızla sahip olduğunuz World Dünyası'nın fırsatlarına ek olarak, talep ettiğiniz kulüp üyeliğine bağlı kazandığınız pek çok Fenerbahçe Program imkanı da bulunmaktadır. Gönül verdiğiniz Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yönelik belirtilen bu hizmetler Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından sunulmaktadır.

Fenerbahçe Worldcard aldığınızda kartınıza yansıyacak Taraftar Bağış Bedeli'nin tamamı Kulübünüze katkı olarak aktarılacaktır. Ayrıca Fenerbahçe Worldcard'ınızı kullandıkça, kullanım tutarınızın bir kısmı da Kulübünüze katkı olarak yansıyacaktır.

Ayrıca Fenerbahçe Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişleriniz, Alışveriş Güvencesi kapsamındadır.Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizin çalınma ve hasar görme durumunda Alışveriş Güvencesi'nden yararlanabilirsiniz. Güvence kapsamıyla ilgili detaylı bilgi için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

Fenerbahçe Worldcard

Fenerbahçe Worldcard Taraftar Bağış Bedeli ve Bağış Yenileme Bedelini öğrenmek için tıklayınız.

Fenerbahçe World Gold
 • Fenerium Mağazaları'nda %5 indirim imkânı (indirimli ve kampanyalı ürünler hariç)
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkânı (Rezervasyon şartı aranmaktadır.)

Fenerbahçe World Gold Taraftar Bağış Bedeli ve Bağış Yenileme Bedelini öğrenmek için tıklayınız.

Fenerbahçe World Platinum
 • Fenerium Mağazaları'nda %10 indirim imkânı (indirimli ve kampanyalı ürünler hariç)
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkânı (Rezervasyon şartı aranmaktadır.)
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'nde fitness salonu ve havuz üyeliklerinde %10 indirim imkânı

Fenerbahçe World Platinum Taraftar Bağış Bedeli ve Bağış Yenileme Bedelini öğrenmek için tıklayınız.

Tüm Fenerbahçe Worldcard Fırsatları
 • Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alma imkanı (***)
 • Fenerbahçe Kart'ın Sosyal Medya hesapları üzerinden çeşitli hediyeler kazanma imkânı
 • Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri'nde özel indirim imkanı
 • Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde özel indirim imkanı
 • Fenerbahçe Ülker'in, Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da oynadığı tüm Spor Toto Basketbol Süper Ligi ve Euroleague maçları için öncelikli bilet satın alma imkânı (Fenerbahçe Kart Sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV, www.fenerbahce.org, www.ulkersportsarena.com ve Biletix'ten öğrenebilirsiniz.)
 • Deplasman maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Loca 1. katında izleme imkânı. (Rezervasyon şartı aranmakta olup, Fenerbahçe Spor Kulübü bu uygulamayı değiştirme, erteleme ya da iptal etme hakkına sahiptir.)
 • ad.soyad@fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta adresine ücretsiz sahip olma imkanı. (Aktif olmayan kartlara ait mail adresleri otomatik olarak kapatılmaktadır.)
 • Anlaşmalı üye işyerlerinde indirim imkânı.
 • Özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkânı. (Üye işyeri tarafından yapılan kampanyalar, www.fenerbahce.com.tr sitesinde duyurulmaktadır.)
 • Özel organizasyonlara katılma imkânı.

Fenerbahçe Worldcard, Fenerbahçe World Gold ve Fenerbahçe World Platinum kartların kendi aralarında geçiş olması durumlarında yansıtılacak taraftar bağış bedeli farkı/ücretleri için tıklayınız.

*** Öncelikli bilet alma hakkı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanacak Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını kapsamaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü öncelikli bilet adetlerini değiştirme hakkına sahip olup, öncelikli biletler genel satışa sunulmadan önce Fenerbahçe Kart sahipleri için belirlenen tarihlerde alınabilecektir. Fenerbahçe Kart Sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV ve resmi internet sitelerimizden öğrenebilirsiniz. Öncelikli bilet alma hakkı ile ilgili, Kulübün garanti yükümlülüğü bulunmamakta olup, talepler yer imkanına bağlı olarak karşılanacaktır.

NOT: Taraftar kart özelliklerinden yararlanılabilmesi için Fenerbahçe Kart ücretinin tahsil edilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde Fenerbahçe Kart özelliklerinden yararlanılmaz.

Fenerbahçe Worldcard Parolu kart özelliği taşımaktadır. Paro Programı hakkında geçerli ve güncel bilgiler ile programın Fenerbahçe Worldcard için geçerli olan özel koşullarını www.paro.com.tr ve 444 72 76 Paro Danışma Hattı'ndan öğrenebilirsiniz.