Sizin İçin Buradayız

Kartlarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Gold Kart

Yaşam kalitesine önem verenler için

Seyahatlerinizden alışverişlerinize, iş yaşamınızdan sosyal hayatınıza tüm tercihlerinizde size özel fırsatlar ve öncelikler sunan World Gold kart sizin imzanızdır. World Gold ile gittiğiniz her yerde, yaptığınız her harcamada size özel ayrıcalıklardan yararlanabilir, yaşam kalitenizi ve rahatınızı hep bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Gold Kart Fırsatları

Size özel fırsatlar Gold Kart'ta

Tıbbi danışma hattından, yol yardımına, Sosyal Etkinlik Hizmetleri'nden acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak Gold Kart'ın sunduğu ayrıcalıklı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca, Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişleriniz, Alışveriş Güvencesi kapsamındadır.

Gold Kart Ayrıcalıkları

Gold'un size sunduğu özel hizmetler hayatınızı kolaylaştıracak.

Yapı Kredi Concierge

Araç kiralama, seyahat, restoran bilgileri, kültürel aktiviteler ve daha birçok konu hakkında ihtiyacınız olan bilgi ve organizasyonu sağlıyor.

Alışveriş Güvencesi

World Gold kartınızı kullanarak yurt içi ve yurt dışında satın aldığınız eşyaların çalınma, kaybolma ya da zarar görmesi durumunda 60 gün süre ile Alışveriş Güvencesi kapsamındadır. Sizinle birlikte ek kart kullanıcılarınız da bu güvenceden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Alışveriş Güvencesi Kapsamında Bulunmayanlar:

  • Kayıp eşyalar/mallar,
  • Satın alınan malın kayıp, hırsızlık veya zarara karşı korunması için gerekli tedbirlerin alınmaması ve özen gösterilmemesi,
  • Hasarlı/bozuk olarak satın alınan mallar,
  • Şahıslar veya bir şahıs tarafından kanuna aykırı bir davranışta bulunulduğuna dair kanıtın olmadığı durumlarda satın alınan malın açıklanamayan bir şekilde ortadan yok olması sigorta kapsamında değildir.

Yapı Kredi Asistans Hizmetleri

Tıbbi danışma hattından, yol yardımına, Sosyal Etkinlik Hizmetleri'nden acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak Gold'un sunduğu ayrıcalıklı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.