Sizin İçin Buradayız

Kartlarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Nakit Sanal

World Nakit Sanal Kart ile yükledikçe harca, harcadıkça yükle!

Ön ödemeli bir kart olan World Nakit Sanal ile kartınıza kolayca para yükler, kartınızı internet alışverişlerinizde ve ATM’lerden para çekerken kullanabilirsiniz.

Üstelik kart ücreti ve işlem ücreti ödemezsiniz!

Nasıl Başvurabilirsiniz?

World Nakit Sanal kartın kolaylıklarıyla tanışmak için Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Ön Ödemeli Kartım menüsünden başvurarak anında World Nakit Sanal sahibi olabilirsiniz!

Üstelik Yapı Kredi müşterisi değilseniz, şubeye gitmenize gerek olmadan Yapı Kredi Mobil’den hemen Yapı Kredili olarak kartınıza başvurup anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

World Nakit Sanal ile;

İnternetten Alışveriş Yapabilirsiniz

World Nakit Sanal ile internette güvenle alışveriş yapabilir, kartınıza yüklediğiniz bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Böylelikle harcamalarınızın kontrolü sizin elinizde olur.

Para Yükleyebilir ve Çekebilirsiniz

World Nakit Sanal kartınıza hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da Yapı Kredi ATM’lerinden QR kod ile kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Kartınızda bulunan bakiye kadar parayı Yapı Kredi ATM’lerinden QR kod ile çekebilirsiniz.

Fatura Ödemelerinizi Gerçekleştirebilirsiniz

Kartınız ile elektrik, su, doğalgaz, internet ve telefon faturalarınızı ödeyebilir, faturasız hatlarınıza TL yükleme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.