Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World'ü Tanıyın

Türkiye'nin paro özellikli tek kredi kartı!

Artık tüm Worldcard'lar parolu! Türkiye'nin tek paro özellikli kredi kartı Worldcard size yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor!

Paro nedir?

Paro mavi bir yıldızdır. Onu gördüğünüz bütün paro üyesi işyerlerinde ekstra paropuan, kampanya ve indirimler kazanırsınız. Detaylı bilgi için; www.paro.com.tr.

Worldcard'a paro özelliği nasıl kazandırılır?

Worldcard'ınızın zaten paro özelliği vardır. Bunun için hiçbir işlem yapmanıza gerek yok!

Parolu Worldcard'ın sunduğu fırsatlar nelerdir?

Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişlerde Worldpuan ve Worldtaksit imkanlarından faydalanmakla kalmaz, kartınızın paro özelliği ile ekstra paropuan*, kampanya ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Kazandığınız Paropuanları, sadece Paropuan kazandığınız Paro Yıldızlar Topluluğu Üye İşyerleri'nde kullanabilirsiniz.

Worldcard'ımla kazandığım paropuanlarımı nasıl kullanabilirim?

Parolu Worldcard'ınızla kazandığınız paropuanları kullanabilmeniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan sırasıyla 1, 4 ve 1'i tuşlayarak Worldcard'ınızın paropuan kullanım özelliğini aktif hale getirmeniz yeterlidir.

Paro özelliğinden nerelerde faydalanabilirim?

Kapısında mavi yıldız gördüğünüz Alfa Romeo, Allianz, Arçelik, Arstil, Avis, Aygaz, Beko, Burger King, Divan, Fiat, Ford, Koçtaş, Mogaz, Opet ve Setur mağazalarında...

Paro'nun sunduğu faydalardan nasıl yararlanabilirim?

Paro'nun sunduğu ekstra paropuan, kampanya ve indirimlerden Worldcard'ınızla, paro faydalarından yararlanmak istediğinizi kasa görevlisine söyleyerek yararlanabilirsiniz. Kazandığınız Paropuanları, sadece Paropuan kazandığınız Paro Yıldızlar Topluluğu Üye İşyerleri'nde kullanabilirsiniz.

*Worldcard'ınızın paro özelliğini kullanarak yaptığınız tüm işlemlerden %1'e varan ekstra paropuan kazanırsınız.