Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Alışveriş Kredisi

World ile harcayın, sonra bölün, rahat edin!

Yapı Kredi'den %100 onaylı, çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak, üstelik gelir belgesi gerekmeden tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi.

Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Yapı Kredi'nin sunduğu iki çözümden birini seçerek, peşin alışverişlerinizi çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak kredilendirebilirsiniz!

  • Dilerseniz, Yapı Kredi Üye İşyerleri'nden Worldcard'ınızla peşin olarak yaptığınız 500 TL ve üzeri alışverişinizi size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek %100 onay garantili Alışveriş Kredisi'yle dilediğiniz gibi bölüp rahat rahat ödeyebilirsiniz. Alışverişlerinizi Hesap Kesim tarihinizden önce kredilendirmeyi unutmayın!
  • Dilerseniz de, Alışveriş Kredisi için en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek, kredi tutarınızı Alışveriş Kartı'nıza yükletip istediğiniz Yapı Kredi Üye İşyeri'nde dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üstelik, Worldcard'ınız varsa, kredi kartınızdaki kullanılabilir limit bloke edilerek Alışveriş Kredisi'ni %100 onaylı kullanabilir, kredi kartınız yoksa Alışveriş Kredisi başvurusu yapabilirsiniz!

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç) Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 24 1,39% 0 TL 1,8299% 21,9592% 254,52 TL 6.108,48 TL
10.000 TL 36 1,39% 0 TL 1,8299% 21,9589% 371,72 TL 13.381,92 TL
20.000 TL 36 1,39% 0 TL 1,8298% 21,9577% 743,43 TL 26.763,48 TL
Detaylı Bilgi

Önce kredi kartınızla peşin işlem yapıp sonra Alışveriş Kredisi kullanmayı tercih etmeniz durumunda,

  • Hesap Kesim tarihinizden önce en yakın Yapı Kredi Şubesi'nden kredinizi kullanmanız gerekmektedir.
  • Kullandığınız Alışveriş Kredisi tutarı, kredi kartınızdaki ilgili işleme istinaden ödeme şeklinde yansıtılacaktır.
  • Alışveriş Kredisi tutarı kadar kredi kartı limitiniz blokelenecek ve kredi taksitlerinizi ödedikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke kaldırılacaktır.
  • Sadece Yapı Kredi POS'u bulunan Üye İşyerleri'nde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin işlemler işlemler için Alışveriş Kredisi tahsis edilebilecektir.

Önce Alışveriş Kredisi kullanıp sonra işlem yapmayı tercih etmeniz durumunda,

  • Kredi kartı limitiniz blokelenerek kredi kullanmanız durumunda, kredi taksitlerinizi ödedikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke kaldırılacaktır.
Başvuru için Gerekli Belgeler (müşteri ve varsa kefil için)
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)
Nasıl Başvurabilirim?

Size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Taksitlerimi Nasıl Hesaplayabilirim?

Alışveriş Kredisi ile ilgili hesaplamalara ulaşmak için tıklayınız.


Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin

Alışveriş Kredisi ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için Yapı Kredi şubelerinizi ziyaret edebilir veya Yapı Kredi Çağrı Merkezi'ni arayarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.