Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Ayrıcalıkları

Worldcard, size isteklerinizi gerçekleştirme gücü veren sayısız öncelik ve fırsatlar sağlıyor.

Her şeyiyle size özel dünyaya hoşgeldiniz.

Worldpuan'larınız Allianz Bireysel Emeklilik Sözleşmeniz ile Daha Değerli

Yediğiniz yemek, okuduğunuz kitap, yaptığınız alışveriş... Günlük hayatınızdaki tüm harcamalar emekliliğinize katkı olsun.

Kazandığınız Worldpuan'larınızı çeşitli ayrıcalıklarla Allianz Bireysel Emeklilik Sözleşmenize aktarabilirsiniz.

Üstelik Allianz Bireysel Emeklilik katkı paylarınızı Worldcard ile ödediğinizde Worldpuan kazanırsınız.

Kurallar için tıklayın.

(0212) 336 76 00
www.allianzyasamveemeklilik.com.tr

Worldpuan'lar ile Kart Ücreti Ödeme

Kredi Kartı yıllık üyelik ücretinizi Worldpuan'larınız ödüyor.

Worldpuan ile ödeme talimatı verin, kredi kartı yıllık üyelik ücretiniz birikmiş Worldpuan'larınız ya da Avanspuan'larınızla ödensin.

Ödeme talimatınızı,

  • Yapı Kredi şubesinden,
  • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan ve
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden verebilirsiniz.
Worldcard ile Sosyal Güvenlik Kurumu Primini Ödeme

Artık SGKprim ödemelerinizi Worldcard'ınızla Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden ya da Telefon Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizden Worldpuan kazanırsınız*.

Tüm Yapı Kredi kredi kartları ile SGKprim ödemelerinizi artık daha rahat ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

4 Kasım 2013 tarihi itibariyle Yapı Kredi bireysel ve ticari, kredi ve banka kartına sahip kart hamilleri; şahıs veya firmalara ait tahakkuk eden SGK ödemelerini SGK web sitesi üzerinden yapabileceklerdir. Bireysel ve ticari kredi kartları ile yapılacak her bir SGK ödemesi için %2,5 işlem ücreti yansıtılacaktır. Banka kartı ile yapılacak ödemelerde herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır.

SGK web sitesi üzerinden yapılacak tüm SGK ödemeleri sadece 3D Secure ile gerçekleştirileceğinden; kart hamillerinin 3D Secure Sistemi'ne kayıt olmaları gerekmektedir. Hafta sonu ve iş saatleri dışında da ödeme yapılabilecektir.

*Kredi kartı hesabınızdan ödenen her bir Bağkur ve SSK primi için, kredi kartınıza işlem ücreti yansıtılacaktır. İşlem ücretini öğrenmek için tıklayınız.

Worldcard'ınız ile Taksitle EFT ve Havale

Worldcard'ınız ile İnternet Şubesi'nden veya Telefon Bankacılığı şifreniz ile 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan EFT ve Havale işlemlerinizi taksitle yapabilirsiniz. Hesabınızda para olmasa da kredi kartınızdan Taksitli EFT ve Havale ile ödemelerinizi yapabilir, para gönderebilirsiniz. Üstelik 12 aya özel %1,99 faiz oranı ile 5 - 12 ay taksitle geri ödeyebilirsiniz.

Her 1.000 TL için

Vade Faiz Oranı Taksit Tutarı Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
6 ay 2,25% 180,36 TL 2,70% 32,40%
9 ay 2,25% 124,98 TL 2,70% 32,40%
12 ay 2,25% 97,37 TL 2,70% 32,40%

Taksitle EFT ve Havale işlemlerinizi İnternet Şubesi'nden hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.

World ile Toplu Ulaşım

Konya Ulaşım

Temassız Worldcard Demek Konya Toplu Ulaşımda Hızlı ve Kolay Seyahat Demek!

Konya Büyükşehir Belediyesi otobüs ve tramvayları ile yolculuk yapıyorsanız toplu ulaşım araçlarına temassız Worldcard'ınız ile binmeye başlayabilir ve alışverişten sonra ulaşımda da kolaylığın keyfini sürebilirsiniz.

Temassız Özellikli kredi kartı başvurunuzu Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne girerek Kart/Program/Özellik İşlemleri adımından veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden 1-4-3-1'i tuşlayarak, ya da TMS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek yapabilirsiniz.

Kartınızı ulaşım işlemlerinde temassız olarak kullanabilmeniz için PIN belirlemiş ve en az bir PIN'li işlem yapmış olmanız gerekir.

Yolculuğunuzda size kolaylık sağlayacak bu imkanı kaçırmayın!

Çanakkale Ulaşım

Çanakkale Toplu Ulaşımında Temassız Özellikli Worldcard'ınızı Kullanın, Seyahat Edin!

Çanakkale'de toplu ulaşım araçlarına temassız özellikli Worldcard'ınızı kullanarak binebilirsiniz. Temassız özellikli Worldcard'ınız ile alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi biterken, ulaşımda da kolaylığın keyfini sürersiniz!

Temassız özellikli kredi kartı başvurunuzu Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne girerek Kart/Program/Özellik İşlemleri adımından veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden 1-4-3-1'i tuşlayarak, ya da TMS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek yapabilirsiniz.

Kartınızı ulaşım işlemlerinde temassız olarak kullanabilmeniz için PIN belirlemiş ve en az bir PIN'li işlem yapmış olmanız gerekir.

Yolculuğunuzda size kolaylık sağlayacak bu imkanı kaçırmayın!

Worldcard ile TL Yükleme

Cep telefonuna TL yüklemek çok kolay!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat sahibiyseniz, TL yüklemek için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mağazalarına gitmenize gerek olmadan, İnternet Şubesi'nden anında ve kolayca hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

TL yükleme işlemlerinizi Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Mobil Şube ile hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.