Tıbbi Danışma

Yapı Kredi Asistanslık Hizmetleri, size 24 saat kesintisiz olarak Tıbbi Danışma hizmeti verir. Tıbbi bir konu için telefonla danışmanız halinde, size yönlendirilecek anlaşmalı doktorlar, aktarılmış olan tıbbi bilgilerin tümünü analiz ettikten sonra en kısa süre içinde size cevap vereceklerdir. Tıbbi öğüt, tedavi eden doktorun yerini hiç bir zaman almaz. Sadece doktorun hareket alanını tamamlayabilir ve doktorla daha iyi bir diyaloğun kurulmasına yardımcı olur. Tıbbi aciliyet durumunda tıbbi öğüt, acil durumla ilgili öğütlerin verilmesinden ve acil tıbbi servislere doğru yönlendirmeden ibaret olacaktır.

Eve Doktor ve Ambulans Gönderilmesi

Ev içindeki kişilerden birinin rahatsızlanması sonucu, doktor veya ambulans gönderilmesini talep etmeniz durumunda Yapı Kredi Asistans Hizmetleri, bulunduğunuz bölgeye en yakın yerden doktor veya ambulansı sizin onaylamanız doğrultusunda gönderecektir. Hizmetin limiti ve ödemesi kredi kartı tiplerine göre değişiklik gösterecektir.

Eve Uzman Hemşire Gönderilmesi

Ameliyat sonrası veya hastalık sonucu evde bakım talep ettiğiniz durumda, bakım hizmetlerini sağlamak üzere bir hemşire sağlanacaktır. Ödeme, sizin tarafınızdan hizmet alınan kuruluşa yapılacaktır. Solunum hastası, astım hastası veya oksijen gereksinimi söz konusu ise Yapı Kredi Asistans Hizmetleri, bu ihtiyacı evde karşılamak üzere, solunum terapisti veya hemşireyi, sizin talebiniz doğrultusunda evinize gönderecektir. Her türlü oksijen tüp ve cihazının kira yolu veya satış yolu ile temini, kullanım eğitimi verilmesi, çıkabilecek her türlü soruna anında cevap verilmesi sağlanacaktır.

Anne Bakım ve Bebek Servisi

Yeni doğum yapmışsanız, Yapı Kredi Asistans Hizmetleri yardımcı olacak uzman kişileri, talebiniz doğrultusunda size gönderecektir. Sizin ve bebeğinizin her türlü sağlık ve bakımının sağlanması, Anneye bebek bakımı ve beslenmesi konusunda gerekli eğitimin sağlanması, sarılık durumlarında fototerapi tedavisi uygulanabilmesinin sağlanması Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nin sorumluluğundadır. Ödeme, sizin tarafınızdan hizmet alınan kuruluşa yapılacaktır.