Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Ek Kart

Puan ve Taksit İmkanı:

Asıl kartınıza bağlı olarak oluşturulacak ek kartlarınız ile sevdikleriniz 300.000'i aşkın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanır, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olurlar.*

Seçkin Otel ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı:

World Platinum ile İstanbul ve diğer bölgelerdeki anlaşmalı otel ve restoranlarda %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Restoran ve otel listesi için tıklayınız. **

Yapı Kredi Asistans:

Yapı Kredi World Gold, Opet Worldcard ve World Platinum ek kartınız ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz ve acil çözüm gerektiren her türlü konuda Yapı Kredi Asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Genel Danışma
  • Araç Çekici Hizmeti
  • Medikal Asistans Hizmetleri
  • Ev Asistans Hizmetleri
  • Teknik Asistans Hizmetleri

Asistans Hizmetleri'nden yararlanmak için World Gold ve Opet Worldcard sahiplerinin 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı, World Platinum kart sahiplerinin 444 0 446 VIP Line'ı araması yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Araç Kiralama:

Avis’ten Yapı Kredi kredi kartlarına özel %30, World Platinum’a özel %35 indirim! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nasıl Başvuracaksınız?

Sevdiklerinizin de Worldcard'ın fırsatlarından yararlanabilmesi için ek kart başvurusunu aşağıdaki kanallardan yapabilirsiniz:

  • Yapı Kredi şubelerinden,
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden,
  • 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan
  • EKKART yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek

Ek kartlarınızın limitini asıl kartınızdan farklı olarak tanımlayabilirsiniz; ayrıca talebiniz doğrultusunda ek kartlarınızın puan kullanım ve ATM kullanım yetkilerini belirleyebilirsiniz.

Bu tanımlamaları yapmak için ek kart başvuru formlarındaki ilgili bölümü isteğiniz doğrultusunda doldurabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni kullanabilirsiniz.

* Kazanılan puanlar ek kartınızın bağlı olduğu asıl karta yüklenmektedir.
** Kampanyadan işlem bazında en fazla 100 TL, aylık bazda en fazla 500 TL indirim kazanılabilecektir. Aynı gün aynı üye iş yerinde yapılan harcamalarda, yalnızca ilk harcamadan indirim kazanılacaktır. Kazanılan indirim otomatik olarak harcama yapılan günün sonunda karta yansıtılacaktır. İnternet veya mail order yoluyla yapılan ödemeler, puan harcamaları ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değildir.