Sizin İçin Buradayız

World'ü Tanıyın

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

Worldpuan

Worldcard'ınızla Worldpuan'larınızı Katlayın

Türkiye'nin en çok kullanılan kredi kartı Worldcard ile World amblemini gördüğünüz 200.000'i aşkın anlaşmalı World Üye İşyeri'nde yapacağınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız Worldpuanları "para" yerine kullanabilir, birikmiş puanlarınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planınıza aktarabilirsiniz.

Worldpuan hareketlerinizi Yapı Kredi Mobil'den ve İnternet Şubesi'nden takip edebilirsiniz.

Worldpuan Kazanma Rehberi

World Üye İşyerlerinde yapacağınız tüm alışverişlerinizden Worldpuan kazanın.

World amblemini gördüğünüz anlaşmalı World Üye İşyerleri'nde Worldcard'ınızla alışveriş yapın, Worldpuan kazanın.

Worldpuan Harcama Rehberi

Worldpuan'larınız para kadar değerli!

Worldcard'ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuan'lar, World Üye İşyerleri'nde para yerine geçer. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Worldpuan'larınızla nasıl alışveriş yapabilirsiniz?

Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödemeyi birikmiş Worldpuan'larınızla yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Kasa görevlisi Worldcard'ınızı POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinizde olduğu gibi imzalayacağınız alışveriş belgesini çıkaracaktır. Alışveriş belgenizin üzerinde harcadığınız Worldpuan'ınızı ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebilirsiniz.

Worldpuan'larınız istediğiniz ürünü almaya yetmezse?

Puanlarınızın karşılığı kadar olan tutarı ödedikten sonra kalan tutarı da Worldcard'ınızla ödeyerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Kazandığınız Worldpuan'ları ne zaman kullanabilirsiniz?

Kazandığınız Worldpuan'lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri'nde kullanabilirsiniz.

Kartınız kullanıma açık olduğu sürece kazandığınız standart Worldpuan'larınızın son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Ancak kampanyalardan kazandığınız ve kampanya koşullarında belirli bir süre içerisinde kullanılması gerektiği bilgisi verilen Worldpuan'larınız son kullanım tarihinde geri alınmaktadır.