Sizin İçin Buradayız

Hizmet Kanallarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Ödeme Noktaları

Worldcard'ınızı Yapı Kredi'deki vadesiz hesabınıza bağlatarak, dönem borcunuzun tamamının veya ödenmesi gereken asgari tutarın her ay son ödeme tarihinizde hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Son ödeme tarihinde hesapta yeterli tutarın bulundurulması yeterlidir. Otomatik Ödeme Talimatını, size en yakın Yapı Kredi Şubesi'ne, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'na ya da “Düzenli Ödemeler” seçeneğini kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi'ndan verebilirsiniz.

Yapı Kredi ATM'leri

Worldcard ödemelerinizi, haftanın 7 günü, günün 24 saati, Türkiye'nin dört bir yanındaki 3.400'ü aşkın Yapı Kredi ATM'lerinden, kartlı veya kartsız olarak birkaç tuşa dokunarak yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi doğrudan vadesiz hesabınızdan yapabileceğiniz gibi, dilerseniz nakit olarak da yapabilirsiniz.

Vadesiz hesaptan ödeme yapılabilmesi için, hesabın bulunduğu Yapı Kredi Şubesi'nden ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan hesabın kredi kartına bağlatılması yeterlidir.

Nakit ödemelerinizi ise kartınız yanınızda olmasa dahi hesap özetinizdeki barkodu ATM üzerindeki barkod okuyucuya okutarak ya da kart numaranızı girerek de yapabilirsiniz.

Size en yakın Yapı Kredi ATM'leri için tıklayınız.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Worldcard ödemelerinizi, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan, şubeye gitmeden, zaman kaybetmeden, 24 saat, bir telefonla yapabilirsiniz. İşlemlerinizi Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Yetkilisi'yle görüşerek ya da otomatik yanıt sisteminden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın özel numarası, Türkiye'nin her yerinden önüne bölge kodu eklenmeden direkt çevrilir ve yalnız şehir içi görüşme ücreti ödenir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi İnternet Şubesi ile Worldcard ödemelerinizin yanı sıra pek çok bankacılık işlemini internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz. İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'nı tercih edin.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Şube ile her an, her yerde bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Şube ile hesaplarınız ve kredi kartlarınızla ilgili bilgileri görüntüleyebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay İşlem Menüsü ile belirlediğiniz hesap ya da kredi kartınıza ait işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale işlemlerinizi dilediğiniz yer ve zamanda yapabilir, Hazır Kartınıza TL yükleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Şubeleri

Worldcard ödemelerinizi Yapı Kredi şubelerinden de yapabilirsiniz.

En yakın Yapı Kredi için tıklayınız.

PTT Online Şubeleri

World, Türkiye'nin dört bir yanındaki Worldcard kullanıcılarının ödemelerini kolaylaştırmak için PTT ile işbirliği yaptı. Pazar günü ve resmi tatillerin dışındaki günlerde mesai saatleri içinde kart ödemelerinizi PTT online şubelerinden yapabilirsiniz. Şubemizin bulunduğu illerde PTT ödemelerinden işlem ücreti alınmaktadır.

Üye İşyeri Ödeme Noktaları

Worldcard ödemenizi "World Ödeme Noktası" işaretinin bulunduğu World Üye İşyerleri'nde rahatça gerçekleştirebilirsiniz. World Üye İşyerlerinden yapılan ödemelerden işlem ücreti alınmaktadır. yetkilisi ilgili tutarı POS'a girer ve işleminiz tamamlanır. Ödeme işleminizin gerçekleşmesi için; kartınızın POS makinesinden geçirilmesinden sonra, ödeme yapmak istediğiniz tutarı Üye İşyeri yetkilisine belirtmeniz yeterlidir. Üye İşyeri yetkilisi ödeme tutarınızı POS'a girer ve işleminiz tamamlanır.