Sizin İçin Buradayız

Kartlarımız

WORLD boşluk TC Kimlik Numaranızı yazın; Turkcell, Avea, Vodafone 4421'e gönderin!
World  başvurunuzu ''WORLD'' boşluk TC kimlik numarınızı 4407'ye SMS atarak takip edebilirsiniz.
3D Secure

World Business Kart

İş hayatını ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için

World Business kart ile tüm harcamalarınızda size özel ayrıcalıklardan yararlanırken iş hayatınızı kolaylaştıracak ve yoğun rekabet içinde şirketinizi bir adım öne geçirecek çözümlere sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Business'da Size Özel Hizmetler

Business üyesi olarak iş seyahatlerinizden mal alımlarınıza, ödemelerinizden bankacılık işlemlerinize, iş hayatınız içerisindeki bir çok alanda şirketinize özel öncelik ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

World'e özel ek taksit ve taksit erteleme kampanyalarının yanı sıra World Business karta özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

World Business altında yer alan programlar ile Yapı Kredi Şubelerinde öncelikli hizmet alır; raporlama desteğinden yararlanır, Yapı Kredi Araç Kiralama, Yapı Kredi Asistans, Yapı Kredi Concierge gibi pek çok hizmetten faydalanır ve size özel 444 0 448 Yapı Kredi Kurumsal Telefon Bankacılığı veya Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi'ndan 7 gün 24 saat kesintisiz müşteri hizmetleri desteği alırsınız.

World Business kart başvurusu için şirket yetkilinizin en yakındaki Yapı Kredi Şubesine başvurması yeterlidir.

Nakit Lazımsa World Business Kart Yanınızda!

Nakit Çekim Ücreti

Nakit çekilen veya nakit çekim hükmünde sayılan tutarlar için alınacak ücret, Yapı Kredi ATM'leri, Yapı Kredi Kurumsal Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi için tutarın %3,75'i + 9 TL; Yapı Kredi şubeleri ve yurt içi/dışı diğer bankalar için tutarın %3,75'i + 11 TL olarak tahsil edilir.