Dahili Tesisat Problemleri

İkamet edilen konutun dahili su tesisatının patlaması veya arızası (su saatinden musluklara kadar, su saati ve musluklar hariç olmak üzere) nedeniyle çözüm gerektiren problemlerde, Yapı Kredi Asistans Hizmetleri, bir tesisatçıyı sizinle anlaşmak üzere evinize yollayacaktır.

Acil tesisat servisinin işçilik ve materyal masrafları, olay başına en fazla 75 USD sınırına kadar ve yılda 2 defaya mahsus olmak üzere, Yapı Kredi Asistans Hizmetleri tarafından karşılanacak, bu meblağı aşan masraflar sizin tarafınızdan ödenecektir.

Elektrik Problemleri

Dahili elektrik tesisatında (sigortadan anahtarlara kadar, sigorta ve anahtarlar hariç olmak üzere) acil çözüm gerektiren problemlerde Yapı Kredi Asistans Hizmetleri, en yakın yerden bir elektrikçiyi evinize yollayacaktır.

Servisinin işçilik ve materyal masrafları, olay başına en fazla 75 USD sınırına kadar ve yılda 2 defaya mahsus olmak üzere, Yapı Kredi Asistans Hizmetleri tarafından karşılanacak, bu meblağı aşan masraflar sizin tarafınızdan ödenecektir.

Gaz / Elektrikli ev aletleri, (beyaz eşya v.b.) ısıtıcı, havalandırma tesisatı, bu teminatın kapsamı dışındadır.

Camcı Gönderilmesi

Herhangi bir nedenle camlarınızın kırılması durumunda Yapı Kredi Asistans Hizmetleri, en yakın yerden bir camcıyı yollayacaktır.

Cam değişmesi için yapılacak işçilik masrafları 75 USD sınırına kadar ve yılda 2 defaya mahsus olmak üzere, Yapı Kredi Asistans Hizmetleri tarafından karşılanacak, bu meblağı aşan masrafları, onaylamanız tarafınızdan karşılanacaktır. Limiti aşan masraflar onaylanmazsa sadece limit dahilinde işçilik hizmeti verilecektir. Yeni takılacak olan camın masrafı, teminat kapsamı dışındadır.

Ev Onarım Hizmetleri

Ev onarım hizmetleri, evde meydana gelen su basması, yangın gibi hasar durumlarında acil problemlere karşı ilgili birimler ile organizasyon ve iletişimin sağlanması, işyerinin faaliyetlerine bir an evvel başlayabilmesi için sağlanan destek ve organizasyon hizmetidir. Profesyonel tek bir hizmet biriminin yönlendirilerek, belirlenen sürede onarımın tamamlanması sağlanır. Belli başlı hizmet alanları, Duvar Boya, Kalorifer Tesisat, Klima Tesisat, Tavan /Çatı Onarımı, Su Tesisatı, Doğrama, Ofis Sistemleri, Elektrik Tesisatı, Vitrifiye Malzemeleri, Zemin /Parke, Elektrikli Ev Aletleridir. Ev Onarım Hizmetleri tüm Türkiye'de verilir, gerekli ücretler sizin tarafınızdan karşılanır.